2737
2739
عنوان

بگم بهم قرص خواب بدن قبل سزارین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 590 بازدید | 63 پست
5دقیقه طو ل میکشه مگه میشه بی حس نشده باشن کی تحمل داره؟ الکی میگن بی حس نشدیم مگه داریم

نمی دونم والا چرا بعضی ها اینجوری میگفتن چون خیلی ها برعکسش میگن

بچه ی نق نقو برا مامان بیچاره ی سزارینی،آرامش و استراحت نمی‌ذاره.دخترای منم تا پنج شش ماهگی فقط زار ...

منم خواهرشوهرم الان‌نی نیش ۸ ماهشه انقدر اروم باهوش خوشگله میکم اخرش ب بچش نکنه‌حسودیم صه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من طبیعی بودم ولی به فاصله ۲۳ روز از دختر عموم باورکن هیشکی نمیتونست پسرمو تحمل کنه اونوقت اون فیلم ...

از بندگان برگزیده ی خدان،مامانایی که بچه ی آروم نصیبشون میشه.انشالله بعدیت آروم میشه عزیزم⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

⁦❤️⁩⁦❤️⁩🌹🌹
2728
نمی دونم والا چرا بعضی ها اینجوری میگفتن چون خیلی ها برعکسش میگن

الکی میگن من دوبار تجربه کردم میگم ترس نداره اصلا هیچ نمیفهمی اوناهم کنارتن مواظبن دکتر بی هوشیم بالای سرته هیچ خبری نیست انشاالله نینی کوچولوت ب سلامتی میاد ای فکرا هم تموم میشه😘😘

من طبیعی بودم ولی به فاصله ۲۳ روز از دختر عموم باورکن هیشکی نمیتونست پسرمو تحمل کنه اونوقت اون فیلم ...

فکر کنم خواهرشوهرمم هی فیلم بفرسته از بچش برام بفرسته ک حسودی کنم بعد ب دنبا اومدن بچم.. خدا کمه جوری باشه نخواهم بهش حسودی کنم

الکی میگن من دوبار تجربه کردم میگم ترس نداره اصلا هیچ نمیفهمی اوناهم کنارتن مواظبن دکتر بی هوشیم بال ...

والا یکی ک دیشب تاپیک زدم میگفت بحاطر این بی حست میخواهن کنن و بیهوشت نمیکنن ک دکتر بیهوشی نیاد بالا سرت تکنسین میاد بالا سرت

2740
والا یکی ک دیشب تاپیک زدم میگفت بحاطر این بی حست میخواهن کنن و بیهوشت نمیکنن ک دکتر بیهوشی نیاد بالا ...

حرف خنده دار میزنن واقعا بی حسی همون دکتر بی هوشی انجام میده بگو نمیدونی حرف نزن. من شب قبل از عمل رفتم دکتر بی هوشی و دیدم صبحش ک اومدبی حس کرد همون بود 

بعضی دکترا نمیذارن.من اولی دکتر برام سوند گفت بذارن،خیلی درد داشت ولی دکتر دومی گفت سوند نذارن،هم زو ...

دوستم ک عمل داشت‌در مورد این حرفی نزد با همین دکتر ن عملش بود نمی دونم یا نذاشتن براش یا درد نداشته ولی فکر کنم گفت زود بلندم کردن ک راه برم

آره گذاشت دردنه ی کوچولو سوزش داشت درد نبود ب ثانیه هم نمیکشه 

فدات عزیزم چقدر تو خوبی و امثال تو ک استرس رو از ادم دور میکنن بعضی ها تو سایت مجردنا ن ازدواج کردن ن حامله شدن چنان ترس میدازن تو جون ادم‌انگار صد تا زاییدن