2737
2739
عنوان

یه دختر 13ساله با اختیار خودش میره خونه پسرا😟

| مشاهده متن کامل بحث + 525 بازدید | 26 پست

به نظر من تقصیر دختره نیست اون هنوز به سنی نرسیده که خوب وبدو تشخیص بده یا از بی پولیه یا از تربیت مادربی عرضه اشه 

♣️♣️درسته کینه خوب نیست ولی زشته یه بدیهای بدون جواب بمونه♣️♣️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیچاره معلوم نیس چ مشکلی داره ک مجبوره از این کارا کنه  خانواده؟هه  چ ربطی داره  ا ...

همه میدونن حتی خودش همه جا با افتخوار میگه یبارم با من حرف زد تعریف میکرد میگفت خیلی خوشم میاد 

همش تیپ اینا میزنه بابا خوانوادشم یه مامانشه که وضعشونم خوبه نمیدونم چه مرگشه این بچه

پس مادر بی لیاقت و بی کفایتی داره دختر مقصر نیست مقصر مادریه که نتونه درست بچه اشو تربیت کنه 

♣️♣️درسته کینه خوب نیست ولی زشته یه بدیهای بدون جواب بمونه♣️♣️
2731
وای چرا خیلی ولی همسنام تو محل میگن چون خوشش میاد میکنه پول میگیره با دوستاش میرن بیرون

چقدر گمراه شده هدایت شه انشالله

شب پنجشنبه بود شبی که خدا تورو توی دلم گذاشت آنشب همه  ملائکه نوید آمدن یار امام مهدی عجل الله را دادند 
2738
لازم‌نیست تو کتمون بره یا نه.لازمه بدونیم‌به ما مربوط نیست.اگه یکی میخوابه اگه خونه اینو اون میره ای ...

به ما مربوط نیست یکی از مزخرف ترین و حال به هم زن تریتخ جملاتیه که میشه تو همچین شرایطی زد ،خاک بر سر اونی که همچین فاجعه ای رو ببینه و بگه به مت مربوط نیست

به ما مربوط نیست یکی از مزخرف ترین و حال به هم زن تریتخ جملاتیه که میشه تو همچین شرایطی زد ،خاک بر س ...

ما مسئول جمع کردن این فاجعه نیستیم.الکی وقتمونو تلف میکنیم.در ضمن اون دختر با میل خودش این کارو کرده پس احتیاج به جمع کردن این فاجعه نداره فقط یه فضول میتونی از جمله ی به ما مربوط نیس بدش بیاد