2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اشلونچ اختی؟

الله یسلمچ عمری انتی اشلونچ 

اهوای افرح من اشوف بنات العرب بل سایت 

برای سلامتی دخترم یه صلوات میفرستی😘                                                                                                  هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟!                                                           الــهــم عــجــل لـــولـــیــک الـــفـــــرج                                 مادربزرگ میگفت:"محبت مثل سکه است"اگه تو قُلک دلِ کسی بندازیش دیگه نمیتونی درش بیاری!مگه اینکه دلش رو بشکونی...
الله یسلمچ عمری انتی اشلونچ  اهوای افرح من اشوف بنات العرب بل سایت

خوبم

منم خوشحال شدم تا اون دختره همون دیشب پاچه گرفت

کاربری چشام سگ داره هه😂😂

خواننده خاموش بودم از موقعی ک نمیدونستم چجوری با نی نی سایت اشنا شدم😁😊
خوبم منم خوشحال شدم تا اون دختره همون دیشب پاچه گرفت کاربری چشام سگ داره هه😂😂

سوتفاهم بود پیش میاد دیگه

کجایی هستی اهوازی یا شهر دیگ

برای سلامتی دخترم یه صلوات میفرستی😘                                                                                                  هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟!                                                           الــهــم عــجــل لـــولـــیــک الـــفـــــرج                                 مادربزرگ میگفت:"محبت مثل سکه است"اگه تو قُلک دلِ کسی بندازیش دیگه نمیتونی درش بیاری!مگه اینکه دلش رو بشکونی...
سوتفاهم بود پیش میاد دیگه کجایی هستی اهوازی یا شهر دیگ

ولی بددهن بود برای ی سو تفاهم ک رفع هم شد اخرش زیادی کرده بود 

وللش حالا کلب رو😂أعیش فی البلاد العربیه😆

خواننده خاموش بودم از موقعی ک نمیدونستم چجوری با نی نی سایت اشنا شدم😁😊
2740