2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من ۲۱ دخترم مینی نمیخوام عاشقانه طنز فانوزی دوست دارم  اگه بین عاشقانه و طنز یه کوچولوهم جنگ ...

ایول 

ومپایر دایریز 

تینیجری و عاشقانس و موضوعش جالبه ولی بسیار طولانی حدود ۱۷۱ قسمت

گیم اف فرونز

یا همون بازی تاج و تخت ک خیلی معروفش شده عاشقانه و فانتزی طوره

آقای ملکه 

کره ای و بسیار بسیار طنزه و جدیدم هست عاشقانه هم داره

منشی هان چشه 

عاشقانه خیلی زیاد و کره ای 

پسران برتر از گل 

عاشفانه کره ای قدیمی بسیار معروف

ملکه کی 

کره ای طولانی غمگین و عاشقانه معروف

لست کینگدام یا اخرین پادشاهی 

فانتزی مربوط به وایکینگ ها عاشقانه صحنه دار ولی خیلی جنگ اینا داره

بازی مرکب یا اسکواد گیم که دیگه خیلی ترنده ولی از نظر من چرته

ایول  ومپایر دایریز  تینیجری و عاشقانس و موضوعش جالبه ولی بسیار طولانی حدود ۱۷۱ قسمت گی ...

مرسی عزیزم بیشترشو دیدم اولی رو فقط ندیدم گیم او ترونزم گفتن خیلی صحنه داره ندیدم 

کره ای بجز اینا چی داری؟میخوام قشنگ درگیرم کنه یه چیزی تو مایه های استارت آپ و وارثان خیلی درگیرم میکنه

تاپیکامو نخون  
مرسی عزیزم بیشترشو دیدم اولی رو فقط ندیدم گیم او ترونزم گفتن خیلی صحنه داره ندیدم  کره ای بجز ...

اووو افرین وارثانو من ندیدم یکی تعریف کرد دیدم خوشم نمیاد از بیسش ببین بزن اینستا کی دراما قشنگ برات میاره سکانس و خلاصه فیلما خودت دستته دیگ من یکی از اون چیزایی ک خودم دوس داشتم ولی خب ماورایی بود ایمان)سرنوشت( بود.لی مین هو هر جا هست من غش میکنم قشنگ خیلی کراشمه

اووو افرین وارثانو من ندیدم یکی تعریف کرد دیدم خوشم نمیاد از بیسش ببین بزن اینستا کی دراما قشنگ برات ...

اره دیدمش عالیهههه😍😍😍😍

تاپیکامو نخون  
2740