2737
2734
باشه  خدانگهدارت

من خیلی سختی کشیدم دیشب آرمینو بخشیدم اما دس تو دس هم تو پارک دیدمشون بخاطر اون رفتم با یکی از کاربرا هم دعوا شده بود

عکس از کل کلاسم دادم بچها دیدن

اونی ک میگع عشق وجود نداره یروزی عاشق ترین بوده👩‍🦯انقد تو دلم خونه بیبی توی رگام نی بدون من نرو بیبی هرجایی بزن زنگ گاهی(:

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باشه  خدانگهدارت

اگه داری بخاطر من میری نرو من میرم🙂

اونی ک میگع عشق وجود نداره یروزی عاشق ترین بوده👩‍🦯انقد تو دلم خونه بیبی توی رگام نی بدون من نرو بیبی هرجایی بزن زنگ گاهی(:
دیر فهمیدی ... دیر اومدی ... جواب نبودنمم خودت به بقیه بده مسببش تویی😔💔💔💔👋👋👋👋👋

منم🙂💔

باشه من یه یلدای آشغالم من کثافتم ولی بخاطر کاری که نکردم🙂

2731
منم🙂💔 باشه من یه یلدای آشغالم من کثافتم ولی بخاطر کاری که نکردم🙂

کاری نکردی ولی به من شک کردی 

هرچی گفتم باورت دارم قبول نکردی

نه کثافت آشغال منم من

منم که حتی یدونه رفیقم نموند برام...

خدانگهدار همگی...کاش دنیا فراموش کنه منو...
کاری نکردی ولی به من شک کردی  هرچی گفتم باورت دارم قبول نکردی نه کثافت آشغال منم من منم که ح ...

اشتباه کردم غلط کردم

2738
یلدا یه کار بگم انجام میدی؟؟ اگه انجام بدی می بخشمت ولی نمی تونم تو سایت بمونم قبل رفتنم دلم می موا ...

بگو

با مهدیه و بقیه بچه ها آشتی کن به خاطر من  اگه به عنوان آجی بزرگت قبولم داری

بنظرت غرورم اجازه میده🙂

به خاطر من  بین من و غرورت یکیو انتخاب کن یلدا 🙃 به اونا هم گفتم باهات آشتی کنن هر دو تون سر ...

من بخاطر کاری که نکردم آشتی کنم😐

معلوم که تو اما تو داری ترکم میکنی اگه قول بدی سر بزنی بهم قول میدم همین الان آشتی کنم

به خاطر من  بین من و غرورت یکیو انتخاب کن یلدا 🙃 به اونا هم گفتم باهات آشتی کنن هر دو تون سر ...

قول میدی سر بزنی

من بخاطر کاری که نکردم آشتی کنم😐 معلوم که تو اما تو داری ترکم میکنی اگه قول بدی سر بزنی بهم ...

می دونم کاری نکردی

ولی من تورو ترک نمی کنم از پیش همه دارم می رم

چون هیچکس نخواس منو هیچکس طرفمو نگرف هیچکس باهام نموند... 

خدانگهدار همگی...کاش دنیا فراموش کنه منو...
2706