2777
2789
عنوان

😭😭😭توروخدا بیاین بدبخت شدم ابروم رفت😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3840 بازدید | 122 پست

منم اصلا خبر نداشتم دیشب دعوتشون کردم هم مادرشوهرم هم پدرشوهرم اخم کرده بودند به زور جواب سلاممو دادند پدرشوهرم گفت بخدا من گفتم دیگه اصلا خونه شما نمیام ولی پسرم به زور قسم منو اورد چون حرف هاتونو واسم تعریف کردند که چی گفتید منم اونجا از خجالت مردم گفتم مگه چی گفتم گفت خودت خوب میدونی دیگه اینقد استرس داشتم داشتم میمردم از خواهر شوهر دیگه م پرسیدم همه حرفامونو گفت .. گفت واسه همینه گفته از من انتطار نداشته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهرشوهر:خوابش برده

جاری:جا پهن کرده

تو:بدگویی کردی

خواهرشوهر:شنیده خبر برده شررررر انداخته

ترکیبی پرووووووو😂😂😂😂🥴🥴🥴🥴

کاربری ۵ منه..لطفا انقد گزارش نزنیدالکی،یکم شخصیت و درک بالاداشته باشید مرسی
چجوری وقتی خواهرشوهرت بود این حرفد رو زدی  نگفتی ممکنه خواب نباشه بعدم اصلا جاریا هم دیگه قاب ...

اره 

جاری حرومراذه من، منو فروخت 

اصلا قابل اعتماد نیس

وزن اولیه 97/400 تاریخ(1401/3/16)💫وزن دوم 95/300 تاریخ(1401/3/28)💫وزن سوم 93/350 تاریخ(1401/4/10)💫وزن چهارم 93 تاریخ (1401/4/27)💫وزن پنجم 90/700 تاریخ (1401/5/24)💫                         (با افتخار به هدف اولم رسیدم 😍😍😍😍خواستن توانستن است🤗پیش به سوی هدف دوم 85 کیلو) 💫 وزن ششم 89/400 تاریخ (1401/6/11)💫وزن هفتم 88/500 تاریخ (1401/6/30)💫وزن هشتم 87/650تاربخ (1401/7/15)💫وزن نهم86/900 تاریخ (1401/7/28)💫 اراده ام ضعیف شد و آنفولانزا هم گرفتم باعث شد کل آبان ماه رو رژیم نباشم 😪 از اول آذر قوی تر از قبل شروع کردم 😍 وزن دهم 86/300 تاریخ(1401/9/6)💫(با افتخار به هدف دومم رسیدم) وزن یازدهم 85 تاریخ(1401/9/18)💫

عجب خاهر شوهری ۱۱ سالشه چه زرنگه

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚

حالا برادرشوهرم یه دعوای حسابی با جاریم کرده بود ولی به شوهر من نگفته بودند بنظرتون چرا ؟؟ ولی شوهرم خودش فهمید فقط گفت چند بار بهت گفتم غیبت خانواده مو پیش اون زن یعنی جاریم نکن اخه چرا دس برنمی داری فقط همن بعدشم خیلی خوب بود باهام انگار نه انگار

منم اصلا خبر نداشتم دیشب دعوتشون کردم هم مادرشوهرم هم پدرشوهرم اخم کرده بودند به زور جواب سلاممو داد ...

تجربه بشه که دیگه پیش جاری حرف نزنی .

خدایاشکرت که بعد۱۲سال معجزه کردی و دامن خواهرم سبزشد.خدایاشکرت
حالا برادرشوهرم یه دعوای حسابی با جاریم کرده بود ولی به شوهر من نگفته بودند بنظرتون چرا ؟؟ ولی شوهرم ...

انگار شوهرت میدونه به چه ادمایی طرفی حق داده بت😏

برای تعجیل در ظهور حضرت ولی عصر (عج) صلوات      ❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤ ....من مذهبی نیستم نماینده جامعه مذهبیون هم نیستم صرفا بخاطر امضام اینو 
2801