2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
برام جالبه.. آخه مگه چه فرقی دارن.. رازه?? خخخ

به دخترمیخوره

نه عزیزم راز نیس شگرد خودشو داره

دختر به رحم میچسبه 

پسر به رحم نمیچسبه

ولی باید خیلی دقت کنی

من دبروز ی کاربری خبرشو بهم داد میگفت تو ان تی دکترگفته دختره ولی تو آنومالی هم گفته دختره ولی تو دقیقه های آخر ی دفه گفته پسر 😅😅

من ازاول بهش گفتم پسره

ماشاالله..پیش چه دکتری میرفت؟؟ 

هیچی همینجوری از اینترنت یاد میگرف فقط اینو میدونم روزای اقدامش میرفت سونوببینه تخمک داره یانه بعدش اینکه اسیدی و قلیایی بودن رحمشو هم دکترازمایش میکرد

سعی میکنم توتاپیک هایی که خیلی خلوته شرکت کنم شاید تونستم کمکی بکنم 
هیچی همینجوری از اینترنت یاد میگرف فقط اینو میدونم روزای اقدامش میرفت سونوببینه تخمک داره یانه بعدش ...

اهان مرسی عزیزم..نمیدونی چندتا اقدام داشت؟

خداجونم هزاران بار شکرت🙏
من هیچ رژیمی نگرفتم سردیجات هم زیاد میخورم، فقط یکبار اقدام کردم تو روز تخمکگذاریم و پسر شد... میخو ...

یعنی فقط یک اقدام داشتی؟؟

با کیت پیش رفتی یا سونو؟

خداجونم هزاران بار شکرت🙏
اره کاش خود خدا برام بخواد🙏

منم دختر میخوام

اما انگار آدم هرچی نخواد همون مبشه!!!

من از خدا برات مبخوام صاحب پسر بشی. ان شا الله خدا شادت کنه🙏🏻

بنظرم این روشایی ک میگن اصلااااا درست نیست و فقط شانسیه و طرف میگه خب انجام دادم شد پس درسته! اونایی هم ک نشد بهشون میگن حتما درست انجام ندادی! در حالی ک جایی ثبت نشده و قابل اعتماد نیست و ففط ی روش پول دراوردنه

ولی شما اقدام داشته باش ی در میون. ارگاسم داشته باشه، دخول عمیق و ی مدت دراز بکش بعدش. غذا هم همه چی بخور. بنظرم هرچی ضعیفتر باشی بنفع دختر شدنه.

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

راستی برو تو تاپیک @لوبیا۹۹

اونجا هرچی بخوای در موردش اطلاعات پیدا میکنی و با کسایی ک اقدامن یا باردار، مشورت میکنی

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2706