2733
2739
برای بچه زیر یک سال اصلا نباید عسل و کنسرو جات استفاده بشه چون تو بدنشون سم تولید میشه بالای یکسال ر ...

میدونی اولین باریه یکی تو سایت اسمس عاطفس منم عاطفه ام... یدفعه یه حس خوب گرفتم

. مواظب تایپ کردنت باش پشت هر کابری یک قلب میتپه#من پر از انرژی های مثبتم...مربی بدنسازی ام...عاشق خونه و دخترم و شوهرمم... من عاشق استیک ام..... عاشق کشیدن پرده ها اول صبحم.... بستن موهای دخترم... زندگی همین دلخوشی های کوچیکه....بخند ک میگذره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه چیز دیگه، نصف نون لواش رو بردار، مواد ماکارونی درست کن یه لایه بریز، روشم پنیر پیتزا، بعد رولش کن، مثل یه لقمه بزرگ، به تعداد افراد خانواده یا هرچقدر که میخورید، بعد کنار هم قرار تو ماهیتابه دو طرفه، روشن باز یه لایه پنیر پیتزا بریز، واشر دور ماهیتابه رو دربیار، درشو ببند، بذار تا پنیرا آب بشن، همین، خیلیم خوشمزه ست

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2728

نخورید بابا اینارو جز ضرر هیچ خاصیتی ندارن

ما تا حالا کنسرو لوبیا نخریدیم اوایل ازدواج چندبار کنسرو ماهی خریدیم من میخوردم حالم بد میشد

شما هم شبا غذای سبک درست کن آش سوپ هم تازس هم مقوی هم بهداشتی

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
چه خوب، حتما ازش استفاده کن، هر مواد دیگه ای هم میتونی توش بریزی، حتی نون سیر باهاش میتونی درست کنی، ...

ممنون عزیزم از راهنماییتون😘😘

برای سلامتی خانوادم یه صلوات بفرست.ممنون😍😍😍

ناهارتو دو‌ وعده درست کن

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2738
لوبیا چیتی رو  ابپز کن قشنگ مغز پخت باشه  بعد ک خوب پخت توی ی قابلمه پیاز خرد شده رو بزار ...

قربونت برم

ممنون عزیزدلم😘😘

من حساسم رومادر هایی که به خوراک خانواده توجه ندارن🤫

خودمم عذاب وجدان دارم

مخصوصا برا بچه هام‌چون کوچیکن😥😥😥

نخورید بابا اینارو جز ضرر هیچ خاصیتی ندارن ما تا حالا کنسرو لوبیا نخریدیم اوایل ازدواج چندبار کنسرو ...

شوهرم آش وسوپ رو قبول نداره😥😥

شوهرم آش وسوپ رو قبول نداره😥😥

سوپ شیردرست کن ازتوگوگل سرچ کن خیلی مقوی وخوشمزست شوهرت بخوره نظرش عوض میشه خلاق باش کوکو درست کن یاهمبرگرخانگی خیلی راحته یافلافل یاسمبوسه

2706