2737
2734
عنوان

کسایی که فرزند پیش فعال دارند بیاین ی لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 166 بازدید | 34 پست

حتما و حتما زودتر ببرش و دارو استفاده کن.پسره همسایه ما همینطوره دیر بردنش دکتر الان کلاس دوم هست درس و مدرسه که هیچ اصلا نمیفهمه و واقعا سخته مادرشم واقعا ناراحتی عصبی گرفته از بس اذیت میکنه این بچه.

الان داروهاشو اگه نده کلا بچه عیرقابل کنترل هست.

نمیترسونمت ولی زودتر برو پی درمانش و نترس نزار همینجور بمونه

من از سال ۹۰ اینجا بودم.کاربریم رو لغو کردم الان با کاربری جدیدم اومدم شناسایی نشم🥰😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۷ سالشه به معلمش جواب میده حرف بد میزنه حرف منو گوش نمیده سری قهر میکنه

همین؟؟؟بخاطر همین میخای به بچه ات دارو بدی؟این فقط نیاز به روانشناس متبحر داره که کم کم روش کارکنه نه یه روانمزشک

سعی میکنم توتاپیک هایی که خیلی خلوته شرکت کنم شاید تونستم کمکی بکنم 
2731

هر بچه ای که شیطونی می‌کنه حرف گوش نمی‌ده بیش فعال نیست.

اگر شهرستان هستید و اونجا دکتر های خوبی نیست ارزشش رو داره بیاریدش تهران پیش متخصص.

مبادا یه وقت بچه رو بیخودی ببندن به ریتاین خوردن 

تشخیص بیش فعالی یه کار تخصصی و مدت داره اینطور نیست که یه بار ببری معاینه چهارتا سوال بپرسه بگه خب بچه ات بیش فعاله

Having fun while stuck in life
حتما و حتما زودتر ببرش و دارو استفاده کن.پسره همسایه ما همینطوره دیر بردنش دکتر الان کلاس دوم هست در ...

پسرمن درسشو مینویسه ولی کلا بچه پر جنب وجوش دنبال هیجانات زیاده بددهنه

2738
پسرمن درسشو مینویسه ولی کلا بچه پر جنب وجوش دنبال هیجانات زیاده بددهنه

نه اون بچه کلا کتاباشو دفتراشو پاره میکنه و همش رو مبلا میدوه.مادرش روانی شده بیچاره.

اگه چیزی بخواد و ندن بهش جیغ میزنه و اصلا از ۶یچی نمیترسه مثلا هی میگن برق و چریز دست نزن گوش نمیده اصلا تلویزیون و کارتون نگاه نمیکنه تمرکز نداره

من از سال ۹۰ اینجا بودم.کاربریم رو لغو کردم الان با کاربری جدیدم اومدم شناسایی نشم🥰😎
ی جلسه

قطعا تشخیصش اشتباهه با یک جلسه و با علائمی که شما میگی نمیشه گفت بیش فعاله. 

از کودکیش چطور بوده؟ سابقه داره سرش رو محکم به جایی بکوبه و اذیت نشه؟ با رفتار غیرعادی مثل نترسیدن از ارتفاع داشته باشه؟

هر بچه ای که شیطونی می‌کنه حرف گوش نمی‌ده بیش فعال نیست. اگر شهرستان هستید و اونجا دکتر های خوبی نی ...

کرجم والا این دکترم گفتن خوبه ولی نظر خودم اینه با ی جلسه نمیشه تعیین کرد 

همین!!!!!! میشه آدرس روانشناسی بدی کارش دارم با این تشخیصش

🙁🙁با کارشناسیش کار ندارم ولی اینجوریکه شما گفتین فک کنم همه بچه های دنیا مریضن دیگ پس حق حرف زدن بدو بدو کردن بازی کردن سر و صدا کردن ندارن چون میشن بیش فعال

İyi ki sevmişim seni
نه اون بچه کلا کتاباشو دفتراشو پاره میکنه و همش رو مبلا میدوه.مادرش روانی شده بیچاره. اگه چیزی بخوا ...

نه پسرم قشنگ صحبت میکنه از ما هم قشنگتر با بزرگترا ارتباط برقرار میکنه 

مشقاشم قشنگ مینویسه تو خونه ام اروم ی جا میشینه فقط خرابکاره بعصی مواقع با خواهرش دعوا میکنه

2706