2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سه تا بچه دارم شوهرم کارگره ،،نون شب نداریم،،خودم تو خونه واسه مردم چله حاجات و قران می خونم ،،لب ...

😢😢عزیزم

دیگه خواهرت نباید اینطوری رفتار کنه😥

خدایا یه چیزی میگم شاید باورت نشه                      ماهم هستیم😞
2731
😢😢عزیزم دیگه خواهرت نباید اینطوری رفتار کنه😥

همه با من مثل کلفتشون رفتار می کنن همه همه همه حتی همسایه ها

من مادرم ،،مادر سه تا بچه ،، روزگارم از بچگی تا الان خوب نبود ،،،به خاطر بچه هام خیلی تلاش می کنم که روزگارشون مثل من نباشه ،،،تو خونه ترشی درست می کنم می فروشم یک ساله واسه مردم قرآن می خونم چله قرآنی میگیرم واسه،حاجتشون دعا می کنم،،واسه اموات نماز قضا ،،و روزه قضا برای اموات می گیرم ،،لطفا حمایتم کنید و ترشی بخرید،، چله قرآنی حاجت روایی بخواید  واستون بخونم ، تا بتونم واسه بچه هام مواد غذایی تهیه کنم ،،
همه با من مثل کلفتشون رفتار می کنن همه همه همه حتی همسایه ها

ایشالا خدا بهت کمک کنه

ماهم چون بی پولیم رفتارای اطرافمون یجوریه

زیرش،پنجتا

ببین داداشم چندوقت پیش دنبال کار بود گفت الان شغل آموزش رانندگی بین 10 تا 12 ماهی درمیارن تازه اونایی که پیج میزنن و پکیج آموزش هم میفروشن تا شاید 15 ماهی دربیارن. 

شرایط اش اینه 25 به بالا باشه، متاهل باشه، ماشین به اسم خودش داشته باشه، حداقل 5 سال از گرفتن گواهینامه رانندگی اش گذشته باشه، تخلف رانندگی شدید نداشته باشه، اعتیاد نداشته باشه، سالم باشه، معرفی نامه از یک آموزشگاه داشته باشه. 

اگه این شرایط تون اوکی هست بره بپرسه ببینه تو شهر شما اوضاع این شغل و استخدامی اش چطوره. 

الان کار تعمیرات موبایل یا کارای کامپیوتر مثل ایجاد سایت یا تبلیغ نویسی و نمیدونم این مدل کارا خوب میگیره اگه طرف کاربلد باشه. 

پاسخ افرادی که در کامنت ها فقط بدنبال دعوا، برنده شدن در بحث به هر قیمتی یا تحمیل عقایدشون به شما هستند رو ندهید چون حرف زدن با اینگونه افراد هیچ سودی برای دوطرف نخواهد داشت جز اینکه شما دو دستی آرامش خودتون رو به افراد انرژی خوار می‌دهید. با یک کارت کتابخانه بیش از گواهینامه رانندگی میتوانید به جلو حرکت کنید 📚 با افتخار یک وجترین هستم🥦 به مخلوقات خداوند عشق بورزیم 🙏 با حیوانات مهربان باشیم🐄🐖🐑🐅🐕🌳🌷🌳 دانشجوی علوم پایه ⚗️💊
ایشالا خدا بهت کمک کنه ماهم چون بی پولیم رفتارای اطرافمون یجوریه

الهی به حق حضرت زینب س خدا دل ما رو هم شاد کنه

من مادرم ،،مادر سه تا بچه ،، روزگارم از بچگی تا الان خوب نبود ،،،به خاطر بچه هام خیلی تلاش می کنم که روزگارشون مثل من نباشه ،،،تو خونه ترشی درست می کنم می فروشم یک ساله واسه مردم قرآن می خونم چله قرآنی میگیرم واسه،حاجتشون دعا می کنم،،واسه اموات نماز قضا ،،و روزه قضا برای اموات می گیرم ،،لطفا حمایتم کنید و ترشی بخرید،، چله قرآنی حاجت روایی بخواید  واستون بخونم ، تا بتونم واسه بچه هام مواد غذایی تهیه کنم ،،
2738
ببین داداشم چندوقت پیش دنبال کار بود گفت الان شغل آموزش رانندگی بین 10 تا 12 ماهی درمیارن تازه اونای ...

ماشین نداریم😢

من خودمو سعی میکنم جلو دیگران نشکنم چون یه خرده از مجردی پس انداز داشتم اونو خرج ظاهر خودمو بچم میکنم ولی خیلی سخت شده شوهرم از در آمدش هیچی نمیمونه همش قسط بدهی ولی دیگرون فکر می‌کنند شاهانه زندگی میکنم

ایشالا خدا بهت کمک کنه ماهم چون بی پولیم رفتارای اطرافمون یجوریه

Naser haghighi پیج این آقا رو ببین کمک میکنه واسه کار مردم خیلی سوالات ازش میپرسن

پاسخ افرادی که در کامنت ها فقط بدنبال دعوا، برنده شدن در بحث به هر قیمتی یا تحمیل عقایدشون به شما هستند رو ندهید چون حرف زدن با اینگونه افراد هیچ سودی برای دوطرف نخواهد داشت جز اینکه شما دو دستی آرامش خودتون رو به افراد انرژی خوار می‌دهید. با یک کارت کتابخانه بیش از گواهینامه رانندگی میتوانید به جلو حرکت کنید 📚 با افتخار یک وجترین هستم🥦 به مخلوقات خداوند عشق بورزیم 🙏 با حیوانات مهربان باشیم🐄🐖🐑🐅🐕🌳🌷🌳 دانشجوی علوم پایه ⚗️💊
Naser haghighi پیج این آقا رو ببین کمک میکنه واسه کار مردم خیلی سوالات ازش میپرسن

باش ممنونم ازت😘😘

ماشین نداریم😢

انشالله بگیرین. یه خانومی رو میشناسم تو همین قرعه کشی های رفاه شرکت کرد بهش پژو دادن. 

امیدوارم شما هم از یک راهی دارای ماشین بشید هرچی زودتر. 

ناامید نباش 🌺

@razee_khastan این کانال رو دوست داشتی یه نگاه بنداز تو تل گرام

من خودمو سعی میکنم جلو دیگران نشکنم چون یه خرده از مجردی پس انداز داشتم اونو خرج ظاهر خودمو بچم میکن ...

حالا بازم جلو چش مردم خوب زندگی کنی هم خوبه😅