2733
2739
اگ بحوایی برا این دلیلا دوستاتو خط بزنی ی روز میاد ک هیچ کسو نداری پس اگ تنها بدیش اینه وقتی میدونی ...

ن خودمم همچین قصدی ندارم 

فقط خواستم نظر بقیه بدونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

استارتر اینو بدون که قرار نیست همیشه از جزییات کارای بقیه سر در بیاریم .

اگر ازش میپرسی و دلش نمیخواد کل برنامه درسیش رو دقیق بهت بگه به این معنی نیست که بدجنسه شاید فقط دلش نمیخواد ریز به ریز برنامه اش رو واسه کسی توضیح بده . 

البته اینکه بدون سوال پرسیدن خودش دروغ تحویلت میده بحثش جداست

خواستم بینم نظر بقیه چیه  ینی اونقدری ک این چیزا واس مت مهمه واس شمام مهمه یا ن

خیلی بیشتر از شما.. چون من بدجوری از دوست 20 ساله ام ضربه خوردم. خیلی دیر فهمیدم هر کسی ارزش دوستی نداره

استارتر اینو بدون که قرار نیست همیشه از جزییات کارای بقیه سر در بیاریم .  اگر ازش میپرسی و دلش ...

من ریز ب ریز ک نمیخوام عزیزم 

مثلا اون میاد میگ چی خوندی راستشو میگم 

ولی حس میکنم اون الکی میگ ینی یچیزیو کم میگ 

مثلا یبار ی دروغی گف ک نمیتونم بگم در مورد درس بود اصن پرام ریخت 

2738
خیلی بیشتر از شما.. چون من بدجوری از دوست 20 ساله ام ضربه خوردم. خیلی دیر فهمیدم هر کسی ارزش دوستی ن ...

ار منم دوستایی داشتم ک بهم بدی کردن 

بیخیال خدا یکروزی جوابشونو میده

خواستم بینم نظر بقیه چیه  ینی اونقدری ک این چیزا واس مت مهمه واس شمام مهمه یا ن

زمانی ک منم دبیرستانی بودم این موضوعات رو مخم بود قشنگ یادمه بد چون دوستم جز این مشکلی نداشتو باهم اوکی بودیم تصمیم گرفتم هیچ وقت ازش نپرسم و خیلی راحت مشگلم حل شد 

کاربرای اینجارو جدی نگیر خیلیاشون میگن کاری رو بکن ک اگ تو زندگی‌واقعی برا خودشون اتفاق بیوفته محاله کاری ک ب بقیه میگن خودشون انجام بدن همیشه با عقل خودت برو جلو بذار اگ قراره روزی بخاطر اشتباه کسی پشیمون باشی اون ادم خودت باشی ن کس دیگ 

من ریز ب ریز ک نمیخوام عزیزم  مثلا اون میاد میگ چی خوندی راستشو میگم  ولی حس میکنم اون ا ...

اوه مشخصه میخواد تورو بی انگیزه کنه که درس نخونی ولی خودش خوب درس بخونه و ازت جلو بزنه 

چقدر موذی  

زمانی ک منم دبیرستانی بودم این موضوعات رو مخم بود قشنگ یادمه بد چون دوستم جز این مشکلی نداشتو باهم ا ...

ار درست میگی 

و کلا منم آدمی نیستم ک هرکی هرچی گف انجام بدم 

ولی خب درکل میخواستم بینم بقیه چطوری فک میکنن 

اوه مشخصه میخواد تورو بی انگیزه کنه که درس نخونی ولی خودش خوب درس بخونه و ازت جلو بزنه  چقدر م ...

ار دقیقا 

منم یبار همینو بش گفتم 

اونم گف باشه اصن نگف ک تو اشتباه فک میکنی 

ولی هنوزم میدونم همون اخلاق و دره حالا شاید کمتر 

ولی من جدی نمیگیرم 

کار خودمو میکنم 

ار دقیقا  منم یبار همینو بش گفتم  اونم گف باشه اصن نگف ک تو اشتباه فک میکنی  ولی ه ...

آفرین اصلا بهش توجه نکن  

مشخصه دوستت از اون موذیایی هست که فکر میکنن با زمین زدن بقیه خودشون پیشرفت میکنن

2706