2737
2739

با اجازه استارتر، ی صلوات برای شفای پدرم می فرستین 😥

برام ی صلوات می‌فرستین🌸 تو این دنیا برا خودتون هدف داشته باشین😘 وقت بزارید برا خودتون 💗دنبال رویاهاتون برید 😍 یادتون باشه زندگی شماست و نیاز نیست در مقابلش به کسی جوابگو باشید 🌸 تو اولین و آخرین ناجی زندگی خودت هستی همیشه باعث افتخار خودت باش 💗 امیدوارم همیشه رو لباتون خنده باشه😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیفهمی عزیز من تازه ادم بعد وارد شدن متوجه میشه چون اولش همه گل و بلبلن خودشونو خوب نشون میدن 

میشه فهمید سخت نیس فقط یکم باید تیز بازی در بیاری

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
خیلی جالبه😂تو بیشتر تاپیک ها کامنت شمارو میبینم و یا من شمارو لایک میکنم یا شما موفق باشی همیشه عز ...

عزیزم🥰

همچنین جانم❤️

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
2728
برای مادرتون دعا کردم  مادر من تمام زندگیمه میتونم حس کنم چه عذابی میکشی

ممنونم عزيزم

ان شاءالله بهترين ها نصيب قلب مهربونت بشه

از خدا ميخوام هميشه شاد و سلامت باشي

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

تا میشه دوران آشناییو طولانی کنید بالاخره طرف یه جا وا میده و یکم از خود واقعیش مشخص میشه ، همونجا بهم بزنید 

اکانت برای دونفر هست لطفا گارسیو بازی درنیارید❤️😐

اینطوریا هم نیس

اگ تیز باشی یه چیزایی میبینی

نامزدی نفهمیدی دوران عقد ک دیگ میفهمی

مگ میشه طرف خسیس باشه ولی اصلا معلوم نباشه یا بددل باشه و نفهمی

فقط نمیدونن ک بعد ازدواج بدترم میشه فک میکنن مهم نیس و خوب میشه یا عشق چشماشونو کور میکنه یا میترسن از جدایی

2740
میشه فهمید سخت نیس فقط یکم باید تیز بازی در بیاری

ببین الان من میفهمم چع کارایی باید انجام میدادم اما اون زمان که نمیدونستم با تجریه به دست اوردم پس هندونه سربسته ست مثلا من از کجا باید می دانستم فلان کس تو آشناهاشون چه چیزایی میدونه که من میرفتم باهاش صحبت میکردم الان میدونم 

ممنونم عزيزم ان شاءالله بهترين ها نصيب قلب مهربونت بشه از خدا ميخوام هميشه شاد و سلامت باشي

زنده باشی عزیزم 

همچنین💋

امید واقعی یعنی امیدواری در لحظاتی که همه چیز ناامید کننده به نظر میرسد😎

توی همه چیز صدق نمیکنه

آدم رفیق باز از اول همینه 

زشت هم همینه 

بد اخلاق و بد دهن هم همینه 

کسی که فقط به خانواده ش اهمیت میده هم همینه 

منتها دوران نامزدی جای شناخت و دقت دنبال لاو ترکوندن هستن این معایب به چشمشون نمیاد 

گاهی مجبوری بگی وقتی طرف تاپیک زده که بخاطر لهجه همسرم خجالت می کشم و می خوام جدا بشم نباید بهش گفت مگه طرف رو ندیده بودی یا موقع خواستگاری و بله گفتن گوشهات رو جا گذاشته بودی؟! برخی مسائل واقعا قابل پیش بینی نیست اما خیلی از ویژگی ها در زمان معاشرت دوره نامزدی کاملا خودش رو نشون میده. متاسفانه چون توی خیلی از خانواده ها در زمان نامزدی عقد هم خونده میشه طرف می بینه مشکلات رو اما خودش رو گول می زنه و فکر می کنه بعدا درست میشه در حالی که واقعا اینطور نیست. چون از جدا شدن بعد از عقد می ترسند سر خودشون کلاه می گذارند

2706