2737
2734
جواب همه رو میده  جواب منو نمیده😐😂

ولش الکی جواب میده اخرشم میگه برید دکتر😐

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برای جوش های سر سیاه چی خوبه؟ اگه بخواییم پوستی صاف و شفاف داشته باشیم و کلا دوس دارم پوستم مثل مال ...

ببینید رنگ پوست ناشی از وجود ملانین ها هست که تغییری درونش نمیشه داد مگر به دلیل بارداری یا هورمونی شاید تغییرکنه و برای از بین بردن جوش های سرسیاه تقریبا هردوهفته باید پاکسازی پوست انجام بشه

ببینید رنگ پوست ناشی از وجود ملانین ها هست که تغییری درونش نمیشه داد مگر به دلیل بارداری یا هورمونی ...

نمی دونم ولی من احساس میکنم رنگ پوستم بعضی وقتا تیره تر میشه بعضی وقتا روشن تر میشه

2740
ببینید رنگ پوست ناشی از وجود ملانین ها هست که تغییری درونش نمیشه داد مگر به دلیل بارداری یا هورمونی ...

موهای من خشک و نازکه .بخوام رشد کنه و حجم خوبی داشته باشه چه شامپویی پیشنهاد میکنید لطفا اسم دقیق بگین و روغن درمانی چی مناسبه؟ 

نمی دونم ولی من احساس میکنم رنگ پوستم بعضی وقتا تیره تر میشه بعضی وقتا روشن تر میشه

به خاطر همین ملانین هاست چون رنگ پوست تیره ممکنه زیاد در معرض آفتاب قرار گرفته باشید

موهای من خشک و نازکه .بخوام رشد کنه و حجم خوبی داشته باشه چه شامپویی پیشنهاد میکنید لطفا اسم دقیق بگ ...

من دو تا محصول بهتون پیشنهاد میکنم اولیش شامپو مو لدوراست که حجمش ۳۰۰ میل هست و گردس خون کف سرتون بهتر میشه و پیاز مو شما رو قوی میکنه و نازکی مو شما به دلیل بی آبی کف سرتون هست به خاطر این دومین محصول تونیک رشد دهنده موی سر لدوراست که باعث آبرسانی به کف سر میشه و مالتو دکسترین داره که باعث میشه پیاز موی شما قوی بشه و موی سر شما دیگه نازک نباشه

من دو تا محصول بهتون پیشنهاد میکنم اولیش شامپو مو لدوراست که حجمش ۳۰۰ میل هست و گردس خون کف سرتون به ...

ممنونم ازتون سایتی میشناسید بخرم از اونجا؟ من ریزش مو هم دارم ببخشید چیزی پیشنهاد میکنید:

برای اینکه مژهامون بلند بشع تقویت کننده مژه سریتا خوبه بزنیم باعث ریزش نمیشه؟

برای ریزش مژه باید ریمیل مناسب تهیه کنید من میتونم ریمیل لدورا رو بهتون پیشنهاد کنم که موم زنبورعسل و روغن کرچک داره که باعث میشن دیگه مژه های شما نریزه و تقویت هم میکنه و خرده مژه دیگه نداشته باشید و به هیچ عنوان مژه های شما به هم نمیچسبه و ضدآب و بسیار بسیار سبکه

2706