2737
2739
عنوان

بین بابام وشوهرم چ کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 641 بازدید | 46 پست

وا بده خودش بشوره از الان این‌کارا چیه اخه خودش دست نداره مگه حق با باباته.خدایا 

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم تو ۶ سال تا حالا پیش نیومده جوراب یا لباس زیر شوهرمو بشورم ولی به نظرم مسئله مهمی نیست فقط بهش بگو لطفا جلو جمع جورابتو نده دست من که بشورم بذار کنار خودم برمیدارم. حداقل کسی متوجه نمیشه

2728
اخه یه بار خونه مادرشوهرم بودم حورابای شوهرم شست اولا گف محمد عادت نداره نه کفشاشو تمیز کنه نه حوراب ...

خب آخه عزیزم جوراب شستن ی کار شخصیه ، آدم باید خودش کاراشو، انجام بده ، اونم جوراب 

اخه یه بار خونه مادرشوهرم بودم حورابای شوهرم شست اولا گف محمد عادت نداره نه کفشاشو تمیز کنه نه حوراب ...

پس تربیت درست نشده.مادرش نتونسته بهش یاد بده تو بهش یاد بده که اینکارارو خودش باید کنه بچه نیست که یکی دیگه انجام بده حالا اصلا شاهزاده باشه

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤

ببین بخوای لوسش کنی کارت ساختس هااااا

بده خودش بشوره

فردا تو یه سفره جمع کردن کمکت نمیکنه هاااا

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
2738

وااااا خب چه کاریه عزیزم وقتی از سرکار میاد مستقیم بره دسشویی دست و پاش و اب بزنه جوراباشم خودش بشوره دوساله کار شوهرم همینه بعد تو عقدی با چه رویی میده شما بشوری من بخوام بشورمم شوهرم نمیزاره

پس تربیت درست نشده.مادرش نتونسته بهش یاد بده تو بهش یاد بده که اینکارارو خودش باید کنه بچه نیست که ی ...

دقییییقاااااا

این جور شوهرها پیرت میکنن با این کارها و رفتارهاشون

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
🥺🥺🥺بدی تک پسرا اینه....فک میکنن خودشونن و خودشون

تک پسر بحثش نیس 

تربیت اشتباه مادرشوهرته

2706