2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درسته ولی خوش بین باش و لذت ببر انشاالله خوشبخت شی درکل خوبه اینده نگری

واقع بین بودن خوبه

مرسی❤🌹

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2731
2740
میشه لطفا کمی بیشترتوضیح بدین؟؟؟ 

عزیزم‌باید طهارت داشته باشی.بعد بشینی یه جا با کسی حرف نزنی وسط دعا خوندن.یه قلمو کاغذ بیار با تسبیح .شروع کن ۱۲۰۰۰ بار یا علی بگو.میتونی ابم بخوری اما از جات پا نشو با کسی ام حرف نزن.

عزیزم‌باید طهارت داشته باشی.بعد بشینی یه جا با کسی حرف نزنی وسط دعا خوندن.یه قلمو کاغذ بیار با تسبیح ...

ممنون عزیزم  ان شالله خیر ببینی و به همه ی خواسته هات برسی 

برام یه صلوات می فرستی🌹😍
 درست میگین روابط احتماعیم متوسطه چون بخاطر کروناس ولی خوب همینم سعیمو میکنم بادب و احترام و .. ...

عزیزم درسته کرونا هست  ولی دیگه شرایط همینه تا سال ها  ممکنه شرایط همین باشه و باید باهاش کنار اومد 

از ماسک استفاده کن و تو جمع های مسجد محله یا گاهی پارک های محله که خانوم ها جمع میشن دورهم 

دورهمی فامیل تو فضای باز 

راستی عزیزم چند سالته ؟

صدای باران زیباترین ترانه ی خداست....
عزیزم درسته کرونا هست  ولی دیگه شرایط همینه تا سال ها  ممکنه شرایط همین باشه و باید باهاش ...

من ۲۱ سالمه . بیمارستان میرم ولی هیچ همکار اقایی تو بخش نداریم . دانشگاهم ک تعطیله. پارک میرم (کلا هرروز مسیرمه رد مبشم شهرمون کوجولو نیس ک زنای محله باهم برن پارک یا مسجد و فلان جا اصن نمیشناسیم حتی کل ساختمونو)بعد دیگ دورهمی مث روضه هیچکی فعلا نگرفته ولی مثن عروسیها و مهمونیهای فامیلی ک برگزار شده میرم همه جا معمولا مگ درسام سنگین باشه . یا بابامم مغازه داره گاهی اونجا میرم گاهی میرم سالن ارایشگاه و...خب دیگ جایی نموند ک من کجاها برم دقیقا؟(فقط اهل مسجد نیستم و از خداستگاری تو استخر و مسجد خوشم نمباد)