2737
2739
عنوان

بچه دوم خوبه یانه؟ 🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 1117 بازدید | 120 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظر من دومی ظلمه به خود ادم.خب مگه خودت دل نداری هدف نداری ک 

اره منم فکر همین چیزا رو میکنم دودل میشم میگم بابچه نوزاد حداقل تاشیش ماه باید همش پیشش باشی و مواظب 

2728
من سه دارم انشالله دوسال دیگه واسه چهارمی اقدام میکنم 🧿

خوشبحالتون ک همه جوره شرایطشو دارین ک‌میارین ولی بفکر کلسیم بدنت هم باش.خذایی نکرده مریض نشی.

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست، گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند...
2740

دخترمنم۴سالشه الان باردارم۴ماهمه خیلی خوبه فاصله سنی بچه کم باشه ...دخترتم تنهانیس😍🥰

دراوج مغروربودن مهربان است🥺💔                                                            اصلا میشودبرایش مرد☹️                                                  خودمومیگم😌✌️😘

دومی ما تو راهه .سر پسرم خیلی سختی کشیدم از دوران بارداری تا زایمان و ریقلاسک و کولیک و حساسیت و بستری شدن های و غیره ولی الان راضی ام که دومی داره میاد پسرم هنوز داداشش دنیا نیومده عاشقش شده من خودم اختلاف کم رو دوست نداشتم گذاشتم پسرم کامل بچگی کنه بعد

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
اره منم فکر همین چیزا رو میکنم دودل میشم میگم بابچه نوزاد حداقل تاشیش ماه باید همش پیشش باشی و مواظب ...

من دخترم 5سال ونیمه ازبس تنهاس همش دعامیکنه خدایا ب مامانم ی نی نی بده 

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
اگر تو همه زمينه ها تو زندگي تون كاملا اوكي هستين و مشكلي ندارين چه از لحاظ مادي چه روابط با همسرت ب ...

اره دقیقا اولی خیلی زود اوردیم اون فهم الانمو نداشتم ک بخوام اینقد فکر ودغدغه داشته باشم.

2706