2733
2739
عنوان

خواهش میکنم یه لحظه بیاین سوال در مورد طلاق دارم 🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 271 بازدید | 27 پست
خیر عزیزم ولی اگر وابستگی شدید داره تو دادگاه ب قاضی بگید ک خودش دوست داره با مادرش زندگی کنه حیف ...

اصلا راه برگشتی نیست.. زندگی برای خواهرم خیلی سخته.. حتی یه حموم نداره تو خونش.. تو یه خونه کوچیک زندگی میکنه خونه مادرشوهرش میره حموم.. که اونم یبار اب قطع میکنه یه بار برقو قطع میکنه 

تا یه جایی باهات راه میام🚶‍♀️از یه جایی به بعد از روت ردمیشم 😏😜🤣🤣💃..... اسم کاربریم هم فقط خدام هست... نه فقط خودم😜
اگر بچه تو دادگاه بگه بابامو نمیخام و عاقل باشه میدن ب مادرش

11 سالشه بچشم بیشتر از سنش میفهمه.. 

تا یه جایی باهات راه میام🚶‍♀️از یه جایی به بعد از روت ردمیشم 😏😜🤣🤣💃..... اسم کاربریم هم فقط خدام هست... نه فقط خودم😜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه شوهرش معتاده ازش ازمایش میگیرن حضانت رو میدن به مادر اصلا دیگه بحث سن مطرح نیست اگه معتاد نباشه ...

ممنونم عزیزم

اره معتاده خواهرم حتی نمیدونه اسم موادش چی هست... میگه عین نمکه... میریزه رو فویل میکشه... فک کنم شیشه یا کراک باشه

2731
چون باباش معتاده اولا خواهرت حق طلاق داره و دوما بچه رو تقدیم مادر میکنن نگران نباشید

ممنون عزیزم

بابت جهاز و نفقه نظری نداری؟ 

استارتر معذرت می خوام

میشه تاپیک اخرم ازمایش خون ان تی رو گزارش بزنید

زدید لایک کنید حمد میخونم

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
فک کنم شما کادو هم بدی میتونی پس بگیری این که کادو نبوده فک کنم خواهرت باید بگه به شرط خوب بودن و ...

جهیزیه اش حتی اگه نو هم نباشه بازم برای ادامه زندگی لازمشون داره... چون داره یه زندگی جدید شروع میکنه... از کجا بیاره همه اون وسایل مورد نیازشو بخره.. تازه شوهرش بیشتر لوازم برقی هاشو فروخته برای موادش

2738

[QUOTE=212492883]ن چون بخشیده نمیدونم ولی حضانت و طلاقو ممنونم

استارتر معذرت می خوام میشه تاپیک اخرم ازمایش خون ان تی رو گزارش بزنید زدید لایک کنید حمد میخونم

زدم برات

زدم برات

لطف کردی

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
ممنونم عزیزم اره معتاده خواهرم حتی نمیدونه اسم موادش چی هست... میگه عین نمکه... میریزه رو فویل میکش ...

احتمالا هرویین مصرف میکنه...عزیزم محضری جهازشو بخشیده؟؟؟میتونه ادعا کنه که با تهدید همسرش بوده و از ترس این کارو کرده کلی راه وجود داره حتی شما میتونی هدیه ای که دادی رو پس بگیری این که جهازه

احتمالا هرویین مصرف میکنه...عزیزم محضری جهازشو بخشیده؟؟؟میتونه ادعا کنه که با تهدید همسرش بوده و از ...

ا اره تو دادگاه امضا داده.. واقعا هم با تهدید بوده.. انقدر تهدیدش کرده و ترسوندتش بدوند اطلاع ما و یواشکی اینکارا رو کردن