2733
2734
عنوان

هرکی میخواد رژیم بگیره بیاد🍏

| مشاهده متن کامل بحث + 45641 بازدید | 7026 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
گزارش من صبحانه لقمه خرما و سبزی۱۵۰ ناهار مرغ پخته خیار و گوجه۲۴۰ شام نون بربری ۳۹ میان وعده انا ...

نوش جانت عزیزم،عالی پری جان،ماشالاه رقاص شدی دیگه😍😂

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                             گروه مانکن های زیبا                          وزن اولیه ۷۹....وزن فعلی ۷۶....هدف اول:۷۲..... هدف دوم:۶۸......هدف سوم:۶۴.....وزن الان۶۷. 😍😍.۲۵/۶/۴۰۲  
و اما کارنامه ام صبح 250 ناهار 370 شام 400 دو کوکو سبزی رژیمی ،گل کلم آبپز ، نارنگی ،  11 ...

نوش جانت گلم افررین با پرستاری خوب بودی ها👏خسته هم نباشی

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                             گروه مانکن های زیبا                          وزن اولیه ۷۹....وزن فعلی ۷۶....هدف اول:۷۲..... هدف دوم:۶۸......هدف سوم:۶۴.....وزن الان۶۷. 😍😍.۲۵/۶/۴۰۲  
نوش جانت عزیزم،عالی پری جان،ماشالاه رقاص شدی دیگه😍😂

ممنون فدات.

اره دیگه 💃💃مارال جون هی‌گفت رقصیدم منم رقصیدم دیگه کم کم رقاص شدم😅😂😁

❤خدایا به امید خودت❤
ممنون فدات. اره دیگه 💃💃مارال جون هی‌گفت رقصیدم منم رقصیدم دیگه کم کم رقاص شدم😅😂😁

💃💃💃😂😂😂افرین با اراده ای ماشالاه

گزارش

صبحانه سرشیر و عسل با نان و پسته و خرما۶۲۰

م و نارنگی ۴۷

ناهار گوشت کوبیده با نان ۶۱۷

شام چای و خرما اسفناج با نان ۳۵۰

جمعا۱۶۴۰😍😍

حالا شاید شیر هم خوردم اخر شب

۱ س پیاده روی و ۱۰ دقیقه حرکات شکم

لطف داری به من عزیزم ماشالا به جونت😘

مشخص که خیلی انگیزه داری واسه خوشتیپ شدن

من همیشه به همسرم میگم یکم بهم ایراد بگیر تا انگیزه بگیرم لاغر کنم،میگه خوبی بخور مریض نشی،منم میخورم دیگه😂😂

نوش جان عالی عالیییی بودی  ✌

فددات اجی جون

مشخص که خیلی انگیزه داری واسه خوشتیپ شدن من همیشه به همسرم میگم یکم بهم ایراد بگیر تا انگیزه بگیرم ...

نوش جانت عذرت موجه عزیزم دوران شیردهی حساسه به خودتو نی نی سخت نگیر همینطور اصولی ومنظم پیش بری موفقی عزیزجان

❤خدایا به امید خودت❤