2733
2739

بچه که بودم یه استخر داشتم رو جعبه اش عکس یه زن شاد و خوشحال و دو سه تا بچه بود و یه بابا جلوشون..همه با تمام صورت لبخند میزدن به روم..یادمه هر وقت اون تصویر رو می دیدم،محو رویای اون خانواده می شدم...امشب اتفاقی با دیدن عکس این  استخرا همه اینا یادم اومد...و یادم اومد که تو بحث شب قبل خانواده،بابام به مامانم گفته بود تو یک خانواده برای خودت نداری..چون هیچ وقت برای خانواده زندگی نکردی..بگذریم...مهم نیست..

اما من همیشه تو اون سن،همیشه بعدترها که نوجووون شدم،همیشه بعدترها که دانشجو بودم و یه زوج جوون و با یه بچه می دیدم،بعدترها که صمیمیت و عشق بین اعضای بعضی از خانواده ها رو می دیدم،دلم یه خانواده واقعی میخواست...!

یادمه اون زمانایی که تازه میخواستم به ازدواج فکر کنم تو دلم به خدا گفتم یه پدرشوهری بهم بده که بشه بابام اونقدر بتونم باهاش ارتباط بگیرم و دوست بشم...اما خب حالا می دونم که هیچکس جای هیچکس رو پر نمیکنه...!

+جای خالی یه سری چیزا تو زندگی بعضیامون همیشه خالی می مونه...

+حساس شدم امروز..از ظهر چشام می بارن...نمی دونم ربطش بدم به نبودن قرصام یا دلتنگی عجیبی که براش دارم...

+دلم خونه..به معنی واقعی کلمه زجر..زجر کشیدن و درک نشدن رو دارم حس می کنم..

+دلم تنگه..عمیق...زیاد..

+یه روزی میاد که لبام و قلبم و چشمام بخندن..؟!

+دوستت دارم زیاد...ینی کسی اینقدر عمیق قدر من دلبسته به کسی...؟!

+یه بغل می خوام فقط الان با بوی عطرش...گرمای دستاش روی کمرم..حس نفس هاش روی موهام...!

+تنها دلگرمی دنیام بودی...!

قصه زندگی و ازدواجمو بخون و بهم کمک کن...دوستت داشتم و دارم...                                                                          من یاد گرفتم مسئول زندگیم باشم،یاد گرفتم برای کار و درآمد و خواسته هام تلاش کنم و حس خوب توانمندی و استقلال رو بچشم... ارزوی من برای آینده ام و سال جدید موفقیت، استقلال بیشتر و بیشتر و بیشتره..خدای من به هر خیری که برایم بفرستی سخت محتاجم... 

یادم رفت بنویسم این روزا که تا خرخره عاشقم...اصلا به ازدواج با هیچ کسی و یه خانواده داشتن نمی تونم فکر هم کنم...!

قصه زندگی و ازدواجمو بخون و بهم کمک کن...دوستت داشتم و دارم...                                                                          من یاد گرفتم مسئول زندگیم باشم،یاد گرفتم برای کار و درآمد و خواسته هام تلاش کنم و حس خوب توانمندی و استقلال رو بچشم... ارزوی من برای آینده ام و سال جدید موفقیت، استقلال بیشتر و بیشتر و بیشتره..خدای من به هر خیری که برایم بفرستی سخت محتاجم... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم .. چه قلم خوبی داری .... چرا که نه ؟ ان شا ا.. بهترینها برات پیش بیاد 

نمیتونم دیگه دل ببندم به یه ادم جدید و خانواده بسازم...دلم گیره

2731
عزیزم .. چه قلم خوبی داری .... چرا که نه ؟ ان شا ا.. بهترینها برات پیش بیاد 

مرسی لطف داری🌹🤗❤