2737
2734
عنوان

شوهر من چرا انقد خنگه😑😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 2127 بازدید | 107 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همسر شما کارش درسته ماها زیادی گیر کردیم تو دنیا

میشه لطفا برای اینکه بتونم مادر یه بچه سالم باشم ایت الکرسی برام بخونین و من مدیونتون بشم؟💙                   ☘️🍃☘️🍃☘️ ☘️🍃اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ☘️🍃
2728
😂😂منم میگم بهش،کلا خانوادگی اینجورن،باباش باغشو پخش کرده بین فامیلای فقیرش

او‌ووففف چه رو مخن.آخه آدم خووش مهمتره یا دیگران.خوب شوهرت نمیدونه تو این دوره زمونه که بخوای بری تو خیابون باید با پول حرف بزنی قراره خرج شما و بچه رو چطوری بده.

پرواز را به خاطر بسپار.پرنده مردنی ست✌️
😂😂منم میگم بهش،کلا خانوادگی اینجورن،باباش باغشو پخش کرده بین فامیلای فقیرش

خدا اینجور ادما رو زیاد کنه.... چع اشکال داره بقیه هم سفره دار کرده اونوقت شما میگی خنگه؟؟؟ خنگ ماها هستیم که فک میکنیم دنیا و مالش میمونه

میشه لطفا برای اینکه بتونم مادر یه بچه سالم باشم ایت الکرسی برام بخونین و من مدیونتون بشم؟💙                   ☘️🍃☘️🍃☘️ ☘️🍃اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ☘️🍃
ایشون نباید فقط به بعد معنویی نگاه کنن...چون مسئولیت زن و چه بسا بچه گردنشه و خودخواهیه بخواد به خاط ...

هیچ چیز دردنیا بدون اذن خدا و لطف حضرت حق اتفاق نمی افته چه بسا یکی هزار سال تلاش کنه ولی تا خدا نخواد پولی دستشو نمیگیره البته اگه تلاشی هم برای دنیا میشه چون خود خدا فرموده که دنیا رو همین طوری رهانکنید و براش تلاش کنید و فرموده بیش از حد بذل و بخشش نکنید که خودتون نیاز پیدا کنید

این الطالب بدم المقتول بکربلا.     السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)
2740
2706