2733
2739

۳۷ سالمه ۶ ماهه اقدام داشتم دوماه اول تحت نظر دکتر بودم که همسرم عمل واریکوسل کرد مادرم سرطان پستان داره و  بخاطرش دارو و امپولهای محرک رو فقط همون دوماه اول گرفتم 

الان سه ماهه گذشته از عمل شوهرم و ‌کیفیتش بالاتر رفته

امروز پیش ی دکتر دیگه رفتم براخودم 

فولیام کوچیک بودن ۷.۵  و ۹.۵  روزیازدهم  

ازمایش انتی مولرینم روز سوم پریود اردیبهشت ماه  ذخیرش خیلی پایین بوده ۰.۰۹ 

دکترامروز گفت برو دنبال تخمک اهدایی 

خیلی ناراحت و خوردم  😭😭

عزیزم معجزه سیاه دونه باعسل اجرایی کردی تا شش ماه جواب میده 

اخه سیاهدانه‌میگن برا کیست پستان بده 

ولی من امتحان نکردم 

لطفا اگه موثره فرمولشو بگو بهم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اخه سیاهدانه‌میگن برا کیست پستان بده  ولی من امتحان نکردم  لطفا اگه موثره فرمولشو بگو به ...

عزیز دلم ذخیره ات پایینه سنت بالا هست زود زود زود برو دنبال کارای آی وی اف با توجه به اینکه شوهرت هم مشکل داره ۱ روزم عقب ننداز توی همون مرکزی که میری آی وی اف بشی هستن کسایی که تخمک اهدایی یا جنین اهدایی بدن 

عزیزم بهترین کار همون پیشنهاد دوستمون کاربر هلیا۱۴۰۰ هست، با توجه به سن، ذخیره تخمدان و مشکل همسرتون برو مراکز ناباروری، ای بسا با تخمک خودت باردار میشی، نگران نباش

عزیزم بهترین کار همون پیشنهاد دوستمون کاربر هلیا۱۴۰۰ هست، با توجه به سن، ذخیره تخمدان و مشکل همسرتون ...

الان دیگه شوهرم‌مشکل نداره  مشکل خودمم😭😭

2740
الان دیگه شوهرم‌مشکل نداره  مشکل خودمم😭😭

عزیزم، چرا گریه؟ استرس به خودت نده، من هم این مسیر رو طی کردم و الان جنین انتقال دادم، کمی رفت و آمد داره، اما بزودی انشالله مادر میشی

سلام منم تازه متوجه شدم ذخیره م کمه ولی نا امید نیستم من از اصلاح سبک به روش خانوم فلورا تاجیک دارم استفاده می کنم پیج اینستا دارن نتایج کسایی که جواب گرفتن و می گذارن حتما سر بزن