2733
2734
عنوان

با نامزدم دعوام شد+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 7176 بازدید | 206 پست

عزیزم اصلا آینده ی خوبی باهم نخواهید داشت الان نه ولی مطمئنم حداکثر ۱۰ سال دیگه طلاق میگیرین تنها تفاوتش یکی دوتا بچه ی بی‌گناه هستن که تو این مدت به دنیا اومدن دستتو بزار رو گوشات و فقط فرار کن از همچین آدمی خانواده ت فردا برات مشکل پیش بیاد میگن خب دیدی بده میخواست به حرف ما گوش ندی طلاق بگیری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از نظر من عادی نیست واقعا  ایشون به این کار عادت کرده و اصلا مثل اینکه تلاش نمیکنه برای ترک عا ...

اینارو باید خانوادم بفهمن ک هی میگن بساز بساز

منتظر نشین، زندگی زودتر از اونی که فکر کنی می‌گذره!💛
وقتی به زبون ادم بهش میگی وفا دار باش حقشه سرش در بیاد البتع ک من خیانت کنم دیگه فرقی با خودش ندارم، ...

وقتی میگیش وفادار باش ینی این کلمه رو میشنوه تو خیانت کاری کسیم که خودش میدونه کارش بده و کسیم بهش جوریرفتار کنه که اره  تو بدی هیچوقت سعی برای درست شدن نمیگیره

2731
عزیزم اصلا آینده ی خوبی باهم نخواهید داشت الان نه ولی مطمئنم حداکثر ۱۰ سال دیگه طلاق میگیرین تنها تف ...

میخوام طلاق بگیرم دریغ از کمک خانوادم همش میگن سازش کن،بخدا نمیدونم چرا باهام راه نمیان

وقتی میگیش وفادار باش ینی این کلمه رو میشنوه تو خیانت کاری کسیم که خودش میدونه کارش بده و کسیم بهش ج ...

پس بره بمیره بهتره

اینارو باید خانوادم بفهمن ک هی میگن بساز بساز

تو قرار هست سال ها با این فرد زندگی کنی پس لطفا با این جمله بسوز و بساز زندگی خودتو خراب نکن

یا باید با هم مشکلاتتون رو حل کنید از مشاور کمک بگیرید و اون هم تلاششو بکنه

یا جدا بشید 

با این شرایط ازدواج نکنید وقتی اون گوش نمیکنه و شما هم عصبی و ناراحت میشید

میخوام طلاق بگیرم دریغ از کمک خانوادم همش میگن سازش کن،بخدا نمیدونم چرا باهام راه نمیان

بهشون بگو آدم درستی نیست من خودم رو پاهای خودم وایمیستم نگران نباشید که اگه ازین طلاق بگیرم آیندم تباه میشه اتفاقا برعکس خودمو نجات دادم

اسی این مرداصلابراش قهرکردن وحرفات اهمیتی نداره   خودت رهاکن

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
وقتی کسی پشتیبانم نیست تنها موندم😔

خودت پشت خودت باش.

وقتی بکشی کنار  خونوادتم مجبور میشن پشتت باشن

میشه برای اینکه صلاحمون تو بهم رسیدنمون باشه یه صلوات بفرسید😘💕💎 انشالله مشکلات همه حل بشه بخصوص نی نی سایتیا 💚💎😉