2733
2739
عنوان

ی چیز برگریروزن بگم🍃

| مشاهده متن کامل بحث + 590 بازدید | 60 پست
چی بگم عادت ندارم به نظر وعقاید کسی بی احترامی کنم یا عقاید خودم تحمیل کنم ولی کلا اصلا قبول ندارم ...

منم اصلا ادم مذهبی نیستم اصلااا

ب خیلی چیزام اعتقاد ندارم

من نمیدونم چه پزی داره نسخیتون،اگه شیکه ماهم بشیم با جماعت هپلی جور😉کارمندین شما،چندین شما!؟واس یه ذره احترام سمین شما،اب قندین شما،مردین شما!؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی چی عکسایی که بی اجازه گرفته شد عکس گرفته نشد؟؟؟؟

ینی فقط همون اولی ک خودش اجازه داد سیو شد

بقیش گرفته نشد

چجوری بگم دیگ😂🤦🏽‍♀️

من نمیدونم چه پزی داره نسخیتون،اگه شیکه ماهم بشیم با جماعت هپلی جور😉کارمندین شما،چندین شما!؟واس یه ذره احترام سمین شما،اب قندین شما،مردین شما!؟
2728
ینی فقط همون اولی ک خودش اجازه داد سیو شد بقیش گرفته نشد چجوری بگم دیگ😂🤦🏽‍♀️

اها یعنی چون خودش راضی نبود چیزی گرفته نشد

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..
اره الان اون دنیا داره جفتک میندازه 

در جریانی جفتک و واس خر استفاده میکنن دیگ!؟

اها یعنی چون خودش راضی نبود چیزی گرفته نشد

اره

زشته داره درمورد پدربزرگش حرف میزنه😐😐

👌😕

2740

گفتن این مسئله تو این سایت که همه یه مشت جبهه بگیر و بی منطق هستن هیچ فایده ای نداره...

کسی که عمرشو در راه خدا صرف کرده چشم بززخی داشتن چیز کاملا عادیه براش..

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
یا قبول دارین یا ندارین  ولی توهین نکنید زشته

دقیقا😐انگار مودبانه نمیشه مخالفت کرد