2733
2739
عنوان

بچه هایی که قدشون زیر ۱۶۰ هست یه لحظه میایین🤗🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 789 بازدید | 82 پست
آخ همش رژیم می گیرم کم می کنم ول می کنم دوباره برمی گرده فکر کنم تیروئیدم مشکل داره چون غذامم زیاد ن ...

وای مثل منی 

من تا وقتی تو رژیمم و هرروز کالری هامو میشمارم وزنم خوبه ولی یکم که ولش میکنم بر میگرده

الانم کلا شیرینی جات و تنقلات حذف کردم میان وعده هامم حذف کردم فقط بعضی وقتا دلم شیرینی بخاد خرما میخورم

خدایا شکرت که بعد از ۱۰ سال ماشین خریدیم❤️❤️بچه ها دعا کنین بتونیم از خودمون خونه و یه پسر سالم و صالح داشته باشیم منم دعاتون میکنم❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
۱۶۲  ۸۵

اضافه وزن داری

خدایا شکرت که بعد از ۱۰ سال ماشین خریدیم❤️❤️بچه ها دعا کنین بتونیم از خودمون خونه و یه پسر سالم و صالح داشته باشیم منم دعاتون میکنم❤️❤️❤️
160 52

خیلی خوبی

2738
بچه ها وزن ایده آل چطوری مشخص میشه ؟ مثلا یکی قدش ۱۶۰ . وزن ایده آل میشه ۶۰ یعنی منهی صد میشه ؟

آره عزیزم

اون دو رقم آخر حساب میشه.

مثلا کسی ک ۱۵۰ قدشه وزنشم باید ۵۰ باشه

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!
بچه ها وزن ایده آل چطوری مشخص میشه ؟ مثلا یکی قدش ۱۶۰ . وزن ایده آل میشه ۶۰ یعنی منهی صد میشه ؟

اره من قدم ۱۵۷ و وزنم ۵۷ ولی من یکم پهلو دارم به نظر خودم ۵۴ اینا بشم خوب میشم

2706