2733
2739
عنوان

تا حالا توی گروه خانوادگی اشتباهی چیزیو فرستادین؟😂

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 29 پست

من ن ولی پسر فامیلمون سه سالشه خیلی بی ادبه ویس فرستاده بود با زبون بچگونه فحش ناموسی میداد

پاکش کردن ولی کلی هم ذوق کردن و میخندیدن خونوادش

عووووق🤮

خودت باش،مثه بقیه زیاده...🌗✨

گروه که نه ولی دیشب داشتم با پسر عمم چت می‌کردم بعد خواستم یه استیکر خنده بفرستم یهو دستم خورد بوس😂

همون لحظه گوشی هنگ کرد بعد رفت براش🤣😢

گفت چیزی دشه گفتم نه والا دستم خورده کوشی هم هم کرد باور نمی‌کرد عوضی😂😂

وزن فعلی:۶۸ وزن هدف:۵۶ عضو گروه آبی💙💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خداروشکرررر تو هیچ گروه خانوادگی نیستم😂😂😂😂😂

در دنیا چیزهای خوبی وجود دارد که می‌توان برایشان جنگید.                                                                                   جی.آر.آر.تالکین 

جاری استیکر +18 واقعا افتضاح فرستاد بعد بجا پاک کردن از گروه لفت داد جالب اینجاس میگفت پسر چهار سالم فرستاده گفتم خب گوشیت رو با این همه فیلم و استیکر گرانبها میدی پسرت؟؟؟؟؟ یعنی🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃

میشه برا برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستین😊😘😘😘
2740
میگفتی جون عمم عمدی دادم اه😝😝😝😝

😂😂😂

الآنم میگه مهسا مطمینی چیزیت نیست 

میگم ممد یا ولم می‌کنه یا خودمو آتیش بزنم عوضی

زدم بلاک کردم 🤣🤣🤣

وزن فعلی:۶۸ وزن هدف:۵۶ عضو گروه آبی💙💫
بااجازه استارتر عزیز.. ممنون.... خانم های محترم متاهل ومطلقه تخمکهایی راکه هرماه از طریق عادت ماهیان ...

خیلی کار ثوابیه . ممنون از شما که اطلاع رسانی می کنید و مردمو از این کار خیر آگاه می کنید . خیلی ها در جریان نیستند و این فرهنگ جا افتاده نشده متأسفانه بعضی ها بد می دونند ولی به نظر من بهترین کار ممکنیه که یه انسان بتونه مشکل یه خانواده را حل کنه و شادشون کنه . متأسفانه این روزا به دلایل مختلف خیلی ها تخمک هاشون ضعیفه و نیاز به تخمک اهدایی دارن. اگه تعداد اهدا کننده زیاد باشه قیمت ها هم زیاد بالا نمیره اونایی که مشکل دارن توانشون برسه اقدام کنند. متأسفانه دلال ها خیلی هزینه هارو بالا می برن .