2733
2734
حانیه من ماه قبل سونو دادم 14 بود البته روز 12 پری و دکتر گفت روز 14 پری میشه 18 خیلی خوبه ولی خواست خدا نبود و نینی نیومد

پرسیدم از هلال چرا قامتت خم است ؟
آهی کشید و گفت ماه محرم است...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم خودم و شوهرم خیلی بچه دوس داریم ولی 1 کم شرایط مناسب نبود.ولی دیگه الان خدا رو شکر همه چی جوره و فقط 1 بچه کمه.من اگه باردار بشم تا نرم صدای قلبش رو بشنوم هم به هیچکی نمی گم.چون هر دقیقه زنگ می زنن که رفتی سونو ؟من همیشه کارام سکرت
2731
آفرین آلاله نباید حرف کسی واست مهمه باشه
من خودم عاشق نینی ام و اون ماهی که باردار شدم همه میگفتن بابا تازه ازدواج کردی بچه واسه چیه اینقدر همه اینجوری گفتن که سقط شد :(:(:(:(

یعنی میشه آز داد بعد از 14 روز
من 14 روزم میشه 2فروردین و همه جا تعطیله باید منتظر بمونم تا 5 فروردین

خوب کاری میکنی حانیه نگی خیلی بهتره

سلام بچه ها
من ماه پیش 2 تا فولیکول 19 و 23 داشتم و روز 14 آمپول هم زدم 3 روز مونده به پری بی بی چک زدم دیدم مثبته آز دادم مثبت شد دیگه ذوق کردم که نی نی دار شدم ولی دقیقا تاریخ پری که 6 بود دوباره پری شدم و نی نی رفت

این ماه هم دوباره یه دونه فولیکول 20 داشتم که دوباره آمپول زدم حالا باید منتظر شد...
آریو پسر زیبای من بزرگترین معجزه زندگیم رو دوشنبه 17 تیر 92 ساعت 7:50 دیدم و در آغوش گرفتم
یعنی میشه آز داد بعد از 14 روز
من 14 روزم میشه 2فروردین و همه جا تعطیله باید منتظر بمونم تا 5 فروردین

خوب کاری میکنی حانیه نگی خیلی بهتره

سلام بچه ها
من ماه پیش 2 تا فولیکول 19 و 23 داشتم و روز 14 آمپول هم زدم 3 روز مونده به پری بی بی چک زدم دیدم مثبته آز دادم مثبت شد دیگه ذوق کردم که نی نی دار شدم ولی دقیقا تاریخ پری که 6 بود دوباره پری شدم و نی نی رفت

این ماه هم دوباره یه دونه فولیکول 20 داشتم که دوباره آمپول زدم حالا باید منتظر شد...
آریو پسر زیبای من بزرگترین معجزه زندگیم رو دوشنبه 17 تیر 92 ساعت 7:50 دیدم و در آغوش گرفتم
سلام بچه ها

2706