2737
2734

سلام من با این که روز دهم پریودم دو تا فولیکول ۱۷ و ۱۶ داشتم و روز سیزدهمhcgزدم بازم نشد که نشد که نشد😭

در انتظار نی نی  خدایا به هم منتظرا یه نینی ناز و خوشگل و سلامت بده 🙏به منم یه نینی ناز و خوشگل و سالم بده❤الهی آمین
HCGکه برای بارداری نیست.برای آزاد شدن تخمک می زنن.من این ماه فولی 20 داشتم دکتر روز 13 برام زد.راست ...

سلام شما میگی فولیکول غالب ۲۰داشتی ولی امپول زدی تاثیری رو تخمدانات نزاشته؟؟منڟورم اینه تنبلشون نکرده تخمداناتو؟؟

دخترم تو تکه کوچکی از بهشت هستی که از آسمان جدا شده❤😍  پرنسس مامان نورچشمم خیییییییلی عاشقتیم من و بابایی ❤😘💕خدایاشکررررت😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حانیه عزیزم میدونم که برای بارداری نیست گلم منظورم اینه که کسایی که با آپول تخمک شون آزاد شده و باع ...

شما این امپولو زدی فولیکولت چند بود عزیزم؟؟

تاثیری رو تخمدانات نزاشته؟؟

علائمش چی بود وقتی زدی؟؟همون لحظه که زدی علائم نشون داد یا روز بعد؟؟؟

دخترم تو تکه کوچکی از بهشت هستی که از آسمان جدا شده❤😍  پرنسس مامان نورچشمم خیییییییلی عاشقتیم من و بابایی ❤😘💕خدایاشکررررت😍😍😍
منم این ماه برایه باره اول زدم رزوه 23 پریودم هست

شما امپولو زدی مشکل تخمدان داشتی؟

باردار شدین با زدن امپل؟بعدها این امپل تاثیری رو تخمدانا نمیزاره؟؟

2731
من روز 16 پری زدم فولیکول هام 18 و 23 بود و ضخامت آندومتر هم 9 شما چی حانیه جون ؟ سونو دادین قبلش ...

امپولو زدی باردار شدین؟؟

بنظرتون بعدها رو تخمدان تاثیری نمیزاره؟؟

من روز 13 پری 1 فولیکول 20 داشتم و ضخامت اندمتر هم 6 بود.دکترم کلی ذوق کرد و برام آمپول رو نوشت/فقط ...

منم مث شما فولیکول ۲۰داشتم امپول برام نوشت

شما امپل رو زدی چقد بعداز زدن امپل علائم داشتی عزیزم؟

علائمای این امپل چیه ؟

بهدها تاثیری بدی نمیزاره رو تخمدانات ؟؟؟

ممنون میشم جواب سوالاتمو بدی

سلام بچه ها من ماه پیش 2 تا فولیکول 19 و 23 داشتم و روز 14 آمپول هم زدم 3 روز مونده به پری بی بی چک ...

شما امپول رو زدی برای بار اول علائم امپول زود خودشو نشون میده؟

یا چقد بعدش؟

اونایی که با آمپول نینی دار شدن بیاین تو بحث تا ما هم از تجربیاتتون استفاده کنیم

13 پری دوتا امپول پی دی برگ زدم الان 25 پری هستم تخم دان چپم درد میکنه شکمم سفت شده لگنم درد میکنه نمیدونم علایم امپوله یا باردارم 

2740