2737
2734

من ی دوست دارم ک قدیمی هسیم دوتا بچه داره همیشه بهترین لباسارو واس بچهاش و خودش میخره بهترین رنگارو میزاره رو موهاش... همیشه فک میکردم ک چ پولدارن و چقد ب خودش میرسه تا اینک امشب باهاش تلفنی حرف زدم... 

زمین فقط جای ما انسان ها نیس جای حیونا هم هست باحیوانات مهربون باشیم🐈🐰🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همیشه فک میکردم ک زن پسرعموم چقد شاد و خوشحاله تا اینکه اون شب حرف دلشو گفت🙂💔خیلی دلم سوخت.....واقعا نباید هیچ جوره قضاوت کرد

از خانوادم متنفرم :)                               🖤Kurdistan 

همیشه میگفتم چقد خوشبخته چقد پول داره ک همیشه میره رنگ موی گرون میزاره حسرت میخوردم ک من چرا انقد واس خودم خرج نمیکنم اخه من دلم نمیاد المی ی تومن پول رنگ بدم حالا عروسی چیزی باشه رنگ خوب میزارما

2738

امشب بهم گفت زنگ بزن منم زنگ زدم گفت تولد پسرم زهرمارم شد.. اخه تولد پسرش بود چن وخ پیش گفت مادرشوهرم اومدا بود ی دعوا راه انداخت و خلاصه ادامه حرفاش گفت... 

فقط یه نکته ای بگم برم وقتی کسی رو از نزدیک میشناسین و نزدیکین و از باطنش هم خبر دارین دیگ مقایسه&n ...

از کجا میدونی از باطنش خبر داری؟  من شخصا یه مشکلی دارم که هیچ کس حتی خانواده ام خبر ندارن! 

بعد گفت با مادرشوهرش 6 سال زندگی کرده تازه مستقل شدن و گفت شوهرش هرچی درمیاره معلوم نیس ب کی میده گفت ما حتی یخچال و تلوزیون نداریم هنوز....!! 

از کجا میدونی از باطنش خبر داری؟  من شخصا یه مشکلی دارم که هیچ کس حتی خانواده ام خبر ندارن!&nbs ...

مورد دارم و دیدم! اگه دوست نزدیک داشته باشی و اعتماد داشته باشی بهش میگی

شما این مدلی نیستی خب😀

2706