2733
2739
ولی از خالقا از بعضی دیگه قشنگ ترن  خب منم دلم میخواس قشنگ ترین باشم

شما از نظر خیلیها خوشگلی.شاید همون که بهش میگی خوشگل پیش خودش به شما میگه خوشگل.

این سلیقه ایه.سعی که با خودت دوست بشی.من عاشق چهرم هستم.اونقدر هم اعتماد بنفس دارم بدون آرایش میرم بیرون و با مردم صحبت میکنم.چون برام مهم نیست که کی نظرش چیه.مهم اینه که خودم خودمو دوس دارم.شاید باورت نشه ولی ۳۱ سالمه چهرم همون چهره ی روز اول تولدمه.دست نزدم.حتی اصلاح صورت هم نمیکنم.فقط ابرو و سیبیلمو تمیز میکنم.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه پروفایلت خودتی آره خیلی خوشگلی

اره خودمم 

لطف داری ب من  عزیز دلم 😙😙😙

همه میگن ب جز مامانم 😂😂

بهش گفتم اگه خوشگلتر از من پیدا کردی من خودمو حلق اویز میکنم 😂

میگه بهم خودشیفته نکبت 😂😂😂

چش که داره از خودش بهترو ببینه؟یا کوره من از خودم بهتر میبینم حسودیم میشه

باور کن کوره.یه نفرو میشناسم از نظر من قشنگ نیست.معمولیه‌.ولی هیچکسو نمیپسنده.شوهرش از خودش خیلی سرتره.میگه حیف من که زن این شدم🤕یه نفرم میشناسم تاحالا کسی نگفته خوشگله ولی هیچکسو قبول نداره و چهره ی همه رو انتقاد میکنه

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2731
باور کن کوره.یه نفرو میشناسم از نظر من قشنگ نیست.معمولیه‌.ولی هیچکسو نمیپسنده.شوهرش از خودش خیلی سرت ...

اینا خودشیفتن 

اعتماد به نفس کاذب دارن

منم توی 14/15سالگی همین شکلی بودم 

واقعا فک میکردم خوشگل تر از من نیست!

نمیدونم چی شد یواش یواش به این باور رسیدم که از من بهتر خیلی هس 

خیلی خستم...😄🙂
اینا خودشیفتن  اعتماد به نفس کاذب دارن منم توی 14/15سالگی همین شکلی بودم  واقعا فک میکر ...

بابا اینا بالای ۴۰ سالشونه😅

بنظرم واقع بین شدی.خب معلومه که هیچکی خوشگلترین نیست و همیشه خوشگلتر هم وجود داره.

بابا اینا بالای ۴۰ سالشونه😅 بنظرم واقع بین شدی.خب معلومه که هیچکی خوشگلترین نیست و همیشه خوشگلتر ه ...

همون اعتماد کاذبمو بیشتر دوس دارم 

حال دلم خوب تر از الان بود 

ولی وقتی یه چی رو میفهمی دیگه نمیتونی خودتو گول بزنب

خیلی خستم...😄🙂
2738
من این واقع بینی رو دوس ندارم  آزارم میده🤯😭

چرا خودتو دوس نداری؟

همون اعتماد کاذبمو بیشتر دوس دارم  حال دلم خوب تر از الان بود  ولی وقتی یه چی رو میفهمی ...

انقدر شخصیتتو قوی کن که بخاطر چهره ای که خلقش دست خودت نبوده آزار نبینی.باور کن اگر خودت خودتو دوس داشته باشی بقبه هم دوستت حواهند داشت.

نمیتونم حرفمو بزنم  اینجور بگم  توان دیدن بهتر از خودمو ندارم  حسودم در واقع  ...

پس بگو😅حسود اول به خودش تیر میزنه بعد به بقیه.

سعی کن بذاریش کنار.هرکس در نوع خودش بهترینه.

پس بگو😅حسود اول به خودش تیر میزنه بعد به بقیه. سعی کن بذاریش کنار.هرکس در نوع خودش بهترینه.

اینجور نیستم که بگم آهای تو که خوشگلی الهی بمیری یا براش بد بخوام ولی میخوام بهترین باشم 

خوشم نمیاد از خودم بهترو ببینم 

خیلی خستم...😄🙂
اینجور نیستم که بگم آهای تو که خوشگلی الهی بمیری یا براش بد بخوام ولی میخوام بهترین باشم  خوشم ...

همون حرصی که میخوری یه تیره به خودت اون نگاه و انرژی منفیت هم یه تیره به طرف مقابل.

روابطت باپدرومادرت چطوره؟