2737
2734

من ۳۰ سالمه قبلاهم تاپیک زدم هرچقدر دعا میکنم ازدواج نمیکنم قبلا جایی رفتم بهم گفت خیلی سنگینی ولی دعا نداد گفت قرآن بخون

امسال رفتم پیش یه ادم بسیار مطمئن و کار درست اردیبهشت گفت ببین تو باید اول پاییز ازدواج کنی چون سنگینی تا اون موقع مشکلت حل میشه الانم اول پاییز بود من دیدم نشد رفتم پیشش گفتم اینطوری گفتین . گفت ببین یکی برات شهریور رفته سنگینی ۷ ساله انداخته رو بختت ...

اینم بگم منو یه کسی همدیگرو دوست داریم ولی هرکار میکنیم جور نمیشه.

یه چیزیم بگم یه عمه دارم به شدددددت حسود به قرآن یه چیزی میگم یه چیزی میشنوید.خیلی وحشتناک حسوده . نسبت به منم اینطوره چون من با پسرش همسنم و خب من از لحاظ موفقیت خیلی سرم پسرش ...هرجارم میشینه به گوشم خورده گفته فلانی ازدواج نکرده ازدواج نکرده و ترشیده.فاتحه ی مادرم اومده بود من داشتم زار میزدم بین اون جمعیت میگه تو چرا خواستگار نداری موندی خونه که دخترخاله های مادرم بهش گفتن دختر تو چی اونم گفت ده تا خواستگار دخترم داره که بهش گفتن خب شوهرش بده چرا نمیدی به این چه کار داری با این دل سوخته اش.هرجا نشسته گفته این ترشیده. این حرفا مال ۲۶ سالگیمه ها الان که دیگه سی سالمه

بچه ها اینم بگم من مادرم به این چیزا اصلا اعتقاد نداشت ولی زمانی که ازدواج کرده بود با عمه ام تو یه خونه بودن میگفت این خیلی میره دعا و جادو میاره و این کاره بوده . یه بارم اومده بودن خونمون بعد رفتنشون خواستیم فرشارو بدیم بشورن تو خونه مون دادیم فرشو بالا دیدیم انگار یه چیزی ریخته زیر فرش عین آب بود....

مامانم میگفت خیلی اهل این چیزاست همیشه هم بین مامان بابام دعوا می انداخت

حالا من میگم چه کار کنم ...من اگر برم این مشکلو حل بکنم بر فرض حل هم بشه از دست این خلاصی ندارم . فردا برای بچه دار شدنم برای زندگیم از این کارا میکنه.

آها پسرشم یه دختره رو میخواسته هرکاری کردن پسره بیخیال نمیشد جادو آورد دختره رو از چشم انداخت خودش گفت رفتم پیش دعانویس.یعنی قطع شد رابطه شونا.

خدایا ما روی تو خیلی حساب کردیم ناامیدمون نکن🙏🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام عزیزم جادو و طلسم حقیقته وجود داره ولی برای باطل کردنش نباید بری سراغ دعانویس ، مثل این میمونه که از چاله دربیای بیوفتی تو چاه

برای باطل کردن طلسمت ، نماز اول وقت بخون با قرآن

هر غروب تو خونه سوره بقره بزار پخش بشه

دعاهای باطل سحری که تو مفاتیح هست و بخون

خدا خودش کمکت میکنه

لطف میکنی یه صلوات برای رسیدن به حاجتم بفرستی⚘
2738
سلام عزیزم جادو و طلسم حقیقته وجود داره ولی برای باطل کردنش نباید بری سراغ دعانویس ، مثل این میمونه ...

۶ ساله این کارارو کردم نشده.الانم سی سالمه.به خدا قسم انقدر خواستگار میومد برام هروقت میخواستن بیان خواهرم یه فصل دعوا میکرد میگفت چه وضعشه همش باید دکور عوض کنیم بشوریم جارو کنیم و...ولی نمیشد یعنی خوششون میومد کنسل میشد

خخخخ آدم واسه شوهر دعا میکنه

واسه شوهر نه شوهرو همه میکنن اون کسی که دلم میخواد بهترین .خدا کنه شما اینطوری نشی 

همشو نخوندم طولانی بود

ولی برای باطل کردن طلسم و دعا ، ۴۰ روز تو خونه ت سوره بقره رو پخش کن (با صدای بلند که بشنوی )

حتما انجام بده سخت نیست

خدایا متاسفم...لطفا مرا ببخش...دوستت دارم...سپاسگزارم🌱ceeport

ببین برای دخترا خیلیا از اینکارا میکنن و اینا چیزا هست واقعا 

باید ازش فاصله بگیری و اینکه تو خونتون نمک بپاشی هرروز آیه الکرسی بخونی 

ی سری گردن اویزا هستن توش آیه قرآنی هست بنداز گردنت همه جا همراهت باشه 

و تا میتونی ازش دوری کن و از حرکت بعدیت هیچی نگو بهش 

خارج از محدودهٔ ازدواج شما، هیچ عشق کاملی، انتظار شما را نمی کشد. پس از عشق و حسی که دارید لذت ببرید. 
واسه شوهر نه شوهرو همه میکنن اون کسی که دلم میخواد بهترین .خدا کنه شما اینطوری نشی 

عزیزم مدتی صوت سوره بقره رو هر روز تو خونتون پخش کن

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁 
2706