2737
2739

سلام دوستان😍😍😍من عاااشق کتابم

لطفا اینجا اسم کتابایی که واقعا ،عمیق روتون اثره خیلی خوب گذاشته رو بگید😍😍😍

با اسم انتشارت و نویسنده

خدای یکتا و مهربون ازت خیلی سپاسگزارهستم💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کتاب اشتباهات یک زن خیلی کتاب خوبیه

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه
2738

کتاب گل های محمدی 

من دوسش داشتم اسمش ناشر و نویسنده رو نمیدونم خیلی سال قبل بوده خوندم 

گاهی در زندگی با آدم هایی رو به رو می‌شویم که از خود میپرسیم اینها تا به حال کجا بوده اند؟؟؟ 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 چرا همانجا نمانده اند؟ 😶😶😶😶😶

سیاحت غرب هم خوبه 

گاهی در زندگی با آدم هایی رو به رو می‌شویم که از خود میپرسیم اینها تا به حال کجا بوده اند؟؟؟ 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 چرا همانجا نمانده اند؟ 😶😶😶😶😶

عیبی ندارد اگر حالت خوش نیست 

دیواین مگان

خیلی عالی که داری میگی نه 

ولی التیامی بر دردم بود کمی کمکم کرده مرگ مادرمو بپذیرم 

این چنین زیر وزبر عالم نمی ماند مدام،می نشاند چرخ هر کس را به جای خویشتن

گفتگو با خدا 

نشون میده که خدا اون طور که ما فکر می‌کردیم نیست

جلدش قرمزه یادم نیست برای کدوم انتشاراتیه😁

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️
2706