2752
2734

میخام برم ناهار بزنم

بخدا سوخته دلم داغ ککا سنگینه:(خراب اوو و دنیایی ک و کَس نکرد وفا،خدا نبو ککام،خراب واو و دنیایی ک نشوندم و عزا خدا نبو ککام.میشه برای شادی روح داداشیم صلوات بدین:(🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخرین سوتی امروزم :

اومدم به یکی بگم چقدر گیررررر به جای گ ک گذاشتم🙃

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2731
اول دبیرستان رفتم کلاس ریاضی عمومی هودی پوشیده بودم یهو ب خودم اومدم دیدم سوتین نبستم😐😂😂

زحمت‌کشیدی😂😂😂خوبه باز هودی گشاده معلومه‌نمیکنه زیاد

ترم ۱ بودم یه پسر رو به عنوان  نماینده تعیین کرده بودیم که پروژه ها رو تحویلش بدیم .رفتم پیشش و با یه ژست خاصی و جدی گفتم: ببخشبد مبصرمون شمایی؟🤦🏻‍♀️

نامرد تا نیم ساعت داشت میخندید و خودمم تو افق محو شدم از این حرفم😅

آدما فقط بخاطر حرفاشون مسئول نیستن ،بخاطر سکوت هاشونم مسئولن 

من با خواستگارم رفته بودم حرف بزنم بعد موهاش خیلی تنک بود خودشم حسسساسسس😄یه مگسه گیر داده بود به این هی میرفت میشست روسرش اومدم خونه 2ساعت میخندیدم همه 😦😮اینجوری بودن 

کاربر خانم هستم

همسایه مون اسمش پريسا بود دوستمم اسمش پريسا اومدم به دوستم زنگ بزنم اشتباهی همسایه رو گرفتم حالا اون شماره منو نداشت تا یه هفته پسرش زنگ میزد ببینه من کیم منم جوابشو نمی‌دادم 

سوتی نبود ولی خب گفتم اینو بگم براتون کلا اهل سوتی نیستم

گاهی در زندگی با آدم هایی رو به رو می‌شویم که از خود میپرسیم اینها تا به حال کجا بوده اند؟؟؟ 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 چرا همانجا نمانده اند؟ 😶😶😶😶😶
😂😂چقد گیر بودن

آره واقعا 😁

گاهی در زندگی با آدم هایی رو به رو می‌شویم که از خود میپرسیم اینها تا به حال کجا بوده اند؟؟؟ 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 چرا همانجا نمانده اند؟ 😶😶😶😶😶