2733
2734
عنوان

بهم گف تکلیف مشخصه, کات :)

| مشاهده متن کامل بحث + 639 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشکلتون چیه

نمیدونم از کجا شروع کنم کاش میتونستم براتون تعریف کنم که چقدر توی زندگیم اتفاقات عجیب افتاد و یجایی میفتادم زمین پاهام زخم میشد اما دوباره یهویی بلند میشدم انگار که دست خدا زیر بغل هامو میگرفت میگفت هنوز کار داری پاشو منم یجوری پامیشدم که انگار نه انگار قبلش افتادم و پاهام زخم شده ؛  زخمای رو قلبم و روحم رو پانسمان میکرد و مثل یه پرستار 😔 اره من پرستاریه خدا رو هم دیدم ، مهربونیشو با قلب خودم خودم حس کردم وقتایی که افتاده بودم ، از همه جا آدمایی رو میذاشت سر راهم که برسم به این مرحله ای که الان هستم من فکر میکردم افتادن هام یه شکسته اما با چشم خودم دیدم همشون باعث شدن من اینی بشم که الان هستم❤ خداروشاکرم بابت این اتفاقات تلخی که بنیان زندگیمو عوض کرد 🤲 خدا خاکِ جسمم رو عوض کرد کلا یکی دیگه شدم ❤ اینقدر زندگیم تغییر کرد که خودمم باورم نمیشه ؛ هنوز هم سختی هایی هست اما برای من این نقطه اززندگیم آخر دنیاست چون خدارو پیدا کردم و زندگیم رو زیر و رو کرد
2731
از وقتی کلاسای دانشگاه شروع شد باهام سرد شد. چشمش ب دخترای دیگ افتاده :) هرچند می‌دونم پسر بیشعوری ن ...

مگه کلاسا حضوریه که چشمش به دختر دیگه ای بیفته.؟ تو کلاس مجازی چشمش به دخترای دیگه افتاده.؟ 

عزیزم من شب ساعت یک قربون صدقم رفت صبح ساعت شیش نوشته بود دیگه پیام نده چپن مامانش گفته بود ازدواج ب ...

خیلی عجیبه :) چقد غیرقابل باور... باور نمیکنم 

_Insta: Mrym_daily
کلاسای دانشگاه شروع شده :) دخترای گروه دانشگاه زیادن میدونی ... :)))

عجب...... همون بهتر که الان شناختیش پس.... این فقط یادت بمونه. یه روز که برگشت به حال الانت فکر کن

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 
2740
مگه کلاسا حضوریه که چشمش به دختر دیگه ای بیفته.؟ تو کلاس مجازی چشمش به دخترای دیگه افتاده.؟ 

مجازیه، لابد پروفایلاشون، صداشون، یکی بهتر از من بوده :)💔

_Insta: Mrym_daily
چطوری ی نفر ی شبه عوض میشه؟ :)

ببین منم یه سال با یکی بودم و هستم

انقد دنبالم بود انقد دوسم داشت یا بهتره بگم الکی تظاهر میکرد

یهو سرد شد خیلی سرد بود باهام هر روز اعتراض گف دیگ نمیخوام باهات ادامه بدم خستم ما نمیتونیم بهم برسیم همونیکه همش بهم قول رسیدن میداد باهم خیالبافی میکردیم آینده رو با هم تصور میکردیم الان میگه نمیرسیم 

شاید باورت نشه ولی انقد خودمو پیشش تحقیر کردم غرورمو شکستم تا فقط بمونه همه جوره تحمل میکنم زندگیم شده پر از غصه اون منو نخواست من باز دست از سرش بر نداشتم الان هی به خودم میگم تا کی قراره چشام و رو حقیقت ببندم تا کی بشینم غصه بخورم منتظر بمونم ک عاشقم شه...

ببین عزیزم اومدم ک بهت بگم پسرا همشون همینن نباید الکی دل بست نباید اعتماد کرد بیخیال باش فقط شرایط تو اینطور نیس خیلیا این اتفاقا براشون افتاده فقط منو تو نیستیم ناراحت نباش🌷

هوم عکسا پروفایلشون که میبینه..

تشکر فراوان از اونایی که لایک کردن💕😍🥺https://adanbaba.com/wap/goods/bargainlaunch.html?launch_id=575181
2706