2737
2734

اصلا فرقی میکنه؟ 

چه تغییری میکنه کارشون؟ 

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  من حسابم ز همه مردم این شهر جداست....من امیدم به خدا، بعد خدا هم به خداست🙂❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوسال پیش عروسی خواهرشوهرم ۲۵۰ دادم هیچم قشنگ نشدم😑

کلا آرایش زیاد بهم نمیاد

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
2728

براي ميكاپ كه يه هفت هشت سالي هست نرفتم سالن 

براي شينيون فكر كنم چهار ساله پيش اخرين باري بود كه رفتم اونم سي هزار تومن موهامو برام درست كرد ميكاپم رو هم كه خودم هميشه تو خونه ميكنم 

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
آخرین بار۶۰۰تومن راضی بودم عروسی خواهرم پارسال

کمتر از این هم تا به حال آرایش کردی؟ 

میدونی خدماتشون چه تغییری میکنه؟ آخه به نظر من همونه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي ميكاپ كه يه هفت هشت سالي هست نرفتم سالن  براي شينيون فكر كنم چهار ساله پيش اخرين باري بود ...

ینی با کمترین هزینه؟ خوب شد؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي ميكاپ كه يه هفت هشت سالي هست نرفتم سالن  براي شينيون فكر كنم چهار ساله پيش اخرين باري بود ...

اها يادم افتاد يكسال پيش عقد برادرم بود رفتم سالن ١٥٠ تومن دادم موهامو براشينگ كرد اما بازم ميكاپم رو خودم كردم

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2738

فقط عروسی خودم 

رفتم آرایشگاه 

کلا از شینیون متنفرم 

همیشه موهامو سشوار میکشم خودم میریزم دورم چون موهام بلنده 

آرایشم خودم میکنم ب هیچچچچ وجه کار هیچ آرایشگاهی رو تو میکاپ قبول ندارم 

با یه عالمه وسیله کثیف میزنه ب صورت آدم 

ژرلب های دهنی دیگران 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
دوسال پیش عروسی خواهرشوهرم ۲۵۰ دادم هیچم قشنگ نشدم😑 کلا آرایش زیاد بهم نمیاد

من موندم بگم 400 تومن درست کنه یا 250

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فقط عروسی خودم  رفتم آرایشگاه  کلا از شینیون متنفرم  همیشه موهامو سشوار میکشم خودم ...

😔😔😔

حالا منکه بلد نیستم چیکار کنم

بنظرت میکاپ وشینیون 400 تومنی با 250 فرق میکنه؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
والا تو مراسم كه همه ميگفتن خوب شدفقط رژ پررنگ زده بودم كه بهم نميومد اما موهام خيلي خوب شده بود

ممنون♥️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کمتر از این هم تا به حال آرایش کردی؟  میدونی خدماتشون چه تغییری میکنه؟ آخه به نظر من همونه

کمترسالهای قبل ۲۵۰تومن که ارزشش همون ۶۰۰تومن پارساله یکبار۵۰ تومنی رفتم ریدبه هیکلم

2706