2737
2734
عنوان

من مریض روانی ام؟

| مشاهده متن کامل بحث + 196 بازدید | 41 پست
دیگه دارم خون بالامیارم از غصه بخدا

وا اروم باش

یکی دیگ میره عشق و حال میکنه تو غصه اشو بخوری؟بیخیال با این حرص خوردنا زود پیر میشی

با شوهرت صحبت کن شاید بتونی قانعش کنی اینکار،درست نیست و ربطی هم ب بددل و شکاک  بودن نداره

چند نفرو جر بدم آخه شبی ی گندکاریش رو میشه چندنفر جندن چند نفر خرابن عیب و ایراد از شوهر خودمه

چرا ی بار جدی باهاش حرف نمیزنی خب؟ سعی کن برطرفش کنی 

با اینکاراش الماسشو از دست میده ی مشت خاک براش میمونه ک همه جا هست واقعا متاسفم برا همچین مردایی😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا اروم باش یکی دیگ میره عشق و حال میکنه تو غصه اشو بخوری؟بیخیال با این حرص خوردنا زود پیر میشی با ...

اصلا نفهمه این بخدا

خیلی بهش فشار بیارم میگه آره ک ر د مش من مردم واسم افتخاره 

تابحال هزاربار این جواب رو ازش شنیدم از نظرش این کارا افتخاره واس مرد

2728
چطور نصب کنم تورو امام حسین اگه بلدی یادم بده

اول بگم ممکنه شوهرت بفهمه 

چون میتونه تو اینستاش چک کنه چند تا دستگاه بهش وصله بعد اسم گوشی تورو هم مینویسه اونجا

دوم رمزش عوض میشه و باز ممکنه بفهمه 

کار زیاد سختی نیست به شرطی که گوشیش چند دیقه دستت باشه 

با گوشی خودت بری تو پیجش و هنگام ورود بزنی رمزتو فراموش کردی اونوقت اس کد میاد به شمارش و میتونی وارد شی 

البته اگه با شماره ثبت نام کرده باشه   اگه نکرده باشه هم میتونی شمارشو وارد کنی تو اینستای خودش بعد مراحلو انجام بدی 

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡
2740
اول بگم ممکنه شوهرت بفهمه  چون میتونه تو اینستاش چک کنه چند تا دستگاه بهش وصله بعد اسم گوشی تو ...

با شماره ثبت نام کرده فقط من اینستاشو ک حذف میکنم بعد فراموش کردن رمز میزنم ب خطش ی لینک میفرستن ک واس خودم میفرستمش باز نمیشه فقط با گوشی خودش بازمیشه

با شماره ثبت نام کرده فقط من اینستاشو ک حذف میکنم بعد فراموش کردن رمز میزنم ب خطش ی لینک میفرستن ک و ...

چیو حذف میکنی ؟   

من هر وقت زدم کد چند رقمی اومد هیچوقت لینک نمیاد 

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡
😔😔😔😔😔😔چی بگم بهش وقتی نفهم و قلدره میگه این کارا واس من افتخاره

طلاق بگیر جونم مگه جوونیتو از سر راه اوردی مگه چند بار زندگی میکنی؟ولش کن اونجور مردا لیاقتشون زنای ایدزی کنار خیابونن ولش کن بره قطعا بهترینا برات رقم میخوره پایبند ب کی موندی اخه 

ما زنا بدبختیمون همینه

شوهر عوضی منم هر غلطی دلش میخواست میکرد بعد اینکه طلاق گرفتم‌ازش هر جا نشست هر غلطی ک خودش کرده بود بست ب من و اسم منو خراب کرد..اگ‌باهم بودیم امشب هفتمین سالگرد ازدواجمون بود ک خداروشکر نیستیم خداروشکررررر