2733
2739
عنوان

خانم هایی که لیزر کردن بیان سوال دارم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 626 بازدید | 80 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای وای مگه اشعه نیست ⁦☹️⁩ فول بادی رفتی

چرا عزیزم با لیزر دیگه با یه اشعه میزنه به ریشه مو رو میسوزونه برای همین یه خورده فقط قسمت بیکینی درد داره

آره گلم

چرا عزیزم با لیزر دیگه با یه اشعه میزنه به ریشه مو رو میسوزونه برای همین یه خورده فقط قسمت بیکینی در ...

چند شد فول بادی الان راضی هستی دیگه شیو نمیکنی

باهرکی ساختیم باختیم
2728
تا الان ۳ جلسه رفتم نزدیک ۲ تومن برام تموم شده ۵۰ درصدش رفته 

پس بگو شیش تموم میشه البتع بدن هم فرق می‌کنه شنیدم هرچی موها زخیم تر باشه بهتر جواب میگیری

باهرکی ساختیم باختیم
پس بگو شیش تموم میشه البتع بدن هم فرق می‌کنه شنیدم هرچی موها زخیم تر باشه بهتر جواب میگیری

آره عزیزم شایدم با دو جلسه دیگه تموم بشه 

من خیلی پشمالوام موهامم ضخیم بود 

ولی پوستم سفیده 

حتما برو لیزر پرمو هستی؟؟؟؟ 

آره عزیزم شایدم با دو جلسه دیگه تموم بشه  من خیلی پشمالوام موهامم ضخیم بود  ولی پوستم سف ...

ارع بعد میدونی مشکلم چیه انقد با ژیلت شیو کردم سیاه شدم 

خوش ب حالت پوستت تیرع نشد

باهرکی ساختیم باختیم
2738
بچه ها توروخدا بگید در مییاد یا همین طوری میمونه؟؟؟ 

درمیاد منم جلسه اول موهام ریخت ولی جلسه ۳ و۴ برگشت داره معمولا برای همین باید دورتو کامل کنی

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
ارع بعد میدونی مشکلم چیه انقد با ژیلت شیو کردم سیاه شدم  خوش ب حالت پوستت تیرع نشد

اشکال نداره دیگه با ژیلت نزن برو لیزر اون سیاهی شدن ها هم به مرور میره

منم قبلا اپلاسیون میرفتم پام یه قسمتش سیاه شده بود 

اشکال نداره دیگه با ژیلت نزن برو لیزر اون سیاهی شدن ها هم به مرور میره منم قبلا اپلاسیون میرفتم پام ...

خدا کنه بعید می‌دونم سفید شه 

فکر کنم ب خاطر اپیلاسیون بوده کع سیاه نشدی من هر روز شیو میکنم ب خاطر اونه خودت تنها میرفتی جلسه لیزر هاتو میگم رو لباس اشعه جواب میدع

باهرکی ساختیم باختیم
خدا کنه بعید می‌دونم سفید شه  فکر کنم ب خاطر اپیلاسیون بوده کع سیاه نشدی من هر روز شیو میکنم ب ...

چرا عزیزم از اپلاسیون پاهام سیاه شده چون زیرپوستی شده بود از رو لباس نمیشه که خجالت میکشی؟؟؟؟ 

منو نامزدم میبره بعضی موقع ها نباشه تنها میرم 

اره خیلی چیکار کنم برخوردشون چجوری وقتی میری

اصلا خجالت نداره میخوای تیکه تیکه برو که یه دفعه ای لخت نشی 

برخوردشون خیلی عالیه 

بعدشم چشمای شمارو میبندن یا عینک میزارن برات

اصلا خجالت نداره میخوای تیکه تیکه برو که یه دفعه ای لخت نشی  برخوردشون خیلی عالیه  بعدشم ...

واسع من دارع گلم کلا خیلی کم رو ام😂

تخت دارن چند نفر هستن یا سر پا برات انجام میدع

باهرکی ساختیم باختیم