2737
2739
عنوان

به شوهرم زنگ زدن که ۲۰ میلیون ب اسمت دراومده .میشه بیاین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 307 بازدید | 35 پست
هیچی.دیدن پولی توش نیست بیخیال شدن.ولی اگر شماره کارت و انقضا و cvv2 دادین هکش میکنن.

اصللللن هیچی ندادیم فقط اون موجودیو خوند شوهرم .بهش گفت از کجا بفهمم حرفاتون صحت داره گفت من هیچ حسابی چیزی ازشما نمیخام

پسرم😍🤗
بگیم ب پلیس فتا؟

من بودم.میگفتم ! نمیدونم اخه اینا هربار یه کاری میکنن میگم یه وقت پول نزنن به حساب و بعدش هک کنن و بردارن چون میشه !

من ارشد ای تی هستم واسه همین خیلی محتاطم😂

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصللللن هیچی ندادیم فقط اون موجودیو خوند شوهرم .بهش گفت از کجا بفهمم حرفاتون صحت داره گفت من هیچ حسا ...

پس هیچی.حالا محض احتیاط حسابو خالی کنید.ولی کاری نمیتونن کنن.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
اصللللن هیچی ندادیم فقط اون موجودیو خوند شوهرم .بهش گفت از کجا بفهمم حرفاتون صحت داره گفت من هیچ حسا ...

شماره رو بدین به فتا

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2731
اصلن هیچی نخاستن ازمون ولی یهو وسط صحبت قط کرد اخر

دیدن موجودیتون کمه خداروشکر کارت خالیو دادین😂

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم