2737
2734
عنوان

بعد چله این خوابو دیدم کسی میدونه یعنی چی!

| مشاهده متن کامل بحث + 937 بازدید | 39 پست

عزیزم خوابت اغاز و پایان داشت؟احساس میکردی بیداری و هوشیار؟

یا چرت و پرت قاطیش بود 

خوابی ک تعبیر داشته باشه با جزئیات دقیق تو ذهن میمونه

قبل از اذان صبح دیده میشه 

شبی ک قبلش اعصابت اروم بوده باشه و ب این موصوعی ک خواب دیدی فکر نکرده باشی 

شکمت خیلی پر و سنگین نبوده باشه 

اگ این شرایطو داره سفره چیز خوبیه

زغال و الماس هردو از کربن اند..فقط ارایش متفاوتی دارند💕
عزیزم خوابت اغاز و پایان داشت؟احساس میکردی بیداری و هوشیار؟ یا چرت و پرت قاطیش بود  خوابی ک ت ...

عزیزم من نمیدونم دقیق ولی بهم بگو ظرف نذری که توش ماست و لواشک قاطی داره چیه آخه 

💔 حاجت سختی دارم اگه حاجت بگیرم میام ریز به ریز تعریف میکنم، اگه دوس داشتید یه صلوات برام بفرستید 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره 

هرکی با هرکی فرق داره من وسط ظهرم خواب ببینم یا یازده صبح یا بعد از ظهر تعبیر میشه البته خوابه بی معنی هم میشه تشخیص داد .تعبیر خواب سخت نیست وقتی قاطی باهم یعنی اینکه هر دو تا بهم برات میاد مثل شما فرض بگیر میوه میگیره خوشرنگه وقتی گازش مبزنی وحشتناک ترشه.اینم مثل همین قاطی خواب دیدی.ماست خیلی عالیه خیلی.به شرط اینکه ترش نباشه یا خراب .و لواشک هم اگه زیادی ترش بوده خوب نیست به درجه ترشی لواشک.حالا تو قاطی باهم خوردی اگه ترشیشو احساس کردی خوب نیست هرچقدر ترش تر تعبیرت اینه بدتر.ولی اگه با ماست خوردی ترشی اونقدر نداشت برات اینه موردی که ارزوته میرسی و در کل رضایت داری .اینو نگفتی تو خوابت رضایت داشتی از طعم این دوتا مورد که با هم خوردی

عزیزم من نمیدونم دقیق ولی بهم بگو ظرف نذری که توش ماست و لواشک قاطی داره چیه آخه 

عزیزم چرتو پرته دیگه 

مث اینکه بگی اردکی که جوشکاری میکنه چ تعبیری داره😐 

ولی چون لواشک و ماست سرده شاید قراره دختر دار بشی و چون نذری بوده دختر بابرکتیه 

تو ب فال نیک بگیر و صدقه بنداز 

انشالله ک خیره

زغال و الماس هردو از کربن اند..فقط ارایش متفاوتی دارند💕
2728

عزیزم بنظرم خوابت بی معنیه و اون سفره ی نذری فقط بخاطر این بوده که فکرت پی چله ای بوده که برداشتی.

ولی ماست و لواشک چیز بی معنی هست به نطرم.اما خوراکی های دیگه مثلا نان انگور گوشت اینا تعبیر دارن.حالا اگه تو فکرش نبودی و خواب دیدی یعنی اینکه رسیدن به حاجتت منفعتی برات نداره چون سفره ی نذری بوده ازش خوردی یعنی به حاجتت میرسی و چون تو جای خرابه بوده یعنی بهره ای از اون حاجتت نمیبری.همه چی رو با عجره خوردی یعنی اینکه بدون فکر کردن به عواقب خوب و بدش میخای به عجولانه به اون خاسته ت برسی

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
هرکی با هرکی فرق داره من وسط ظهرم خواب ببینم یا یازده صبح یا بعد از ظهر تعبیر میشه البته خوابه بی مع ...

ببین مزه ترشی حس نکردم کلا برام موردی نداشت خوردنش فقط همین قدر یادمه، 

💔 حاجت سختی دارم اگه حاجت بگیرم میام ریز به ریز تعریف میکنم، اگه دوس داشتید یه صلوات برام بفرستید 💚
عزیزم چرتو پرته دیگه  مث اینکه بگی اردکی که جوشکاری میکنه چ تعبیری داره😐  ولی چون لواشک ...

🤣

2738
زیاد نترس طوری نیست پس ماست خیلی خوبه چون از شیر هست

تو خرابه داشتم میخوردم 

عزیزم بنظرم خوابت بی معنیه و اون سفره ی نذری فقط بخاطر این بوده که فکرت پی چله ای بوده که برداشتی. ...

🤕🤕🤕