2733
2739
عنوان

نحوه برخورد با همسایه بیشعور رو یاد گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 556 بازدید | 56 پست
متاسفم.. مثل اینکه جدیدا بچه ها نباید بازی کنن و صداشون در بیاد وگرنه آدمی مثه تو آب کثیف آشغال میپ ...

بازی حدی داره عزیز من! شیفته بچه هم باشی وقتی از نه و ده صبح تا یازده شب هررر شب صدا های بلند بدن  نه بزارن درس بخونم نه بخوابم نه ی ویس درست سر کلاس بدم ماماناشونم بفکر نباشن حقشونه 

کاربریم دست چند نفر بوده از ۱۴۰۲ ببعد خودمم😑اونا من نبودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متاسفم.. مثل اینکه جدیدا بچه ها نباید بازی کنن و صداشون در بیاد وگرنه آدمی مثه تو آب کثیف آشغال میپ ...

عزیزم بازی کنن نه وقت و بی وقت و مزاحمت ایجاد کنن من خودمم دوتا پسر دارم همش توخونه فقط یکساعت عصر نیبرم دم‌در با ماشین بازی کنن اونم اصلا سرو صدا نمیکنن طفلیا

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
2728
2738

همسایه بالایی ما پسر ۱۲ ساله اینقد جیغ وداد داره ک‌نگو 

پسر ۲سالشم ک‌بماند  امروز ساعت ۳ با جیغ وداد گریه و جنگ‌و دعواشون از خواب پریدیم 😑😑😑

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
وا خب بچه ن ديگ خودت داري ميگي بچه  كارشما ك بچه نيستي و بزرگي اشتباه بوده

ماماناشون که بچه نیستن!! چندین بار تذکر دادم هم من هم همسایه های دیگه .اصن ما ب درک  خودشون درس و زندگی ندارن؟

کارت درست نبود ولی خداییش هنوز درک نکردم اینایی که فقط بچه رو به دنیا میارن و کلا بچه تو کوچه بزرگ ...

دقیقا 

کار من هم شاید درست نبوده باشه ولی پنج ماه هر شب و هر روز تحمل کنی خیلی سخته بالاخره از کوره در میری

ماماناشون که بچه نیستن!! چندین بار تذکر دادم هم من هم همسایه های دیگه .اصن ما ب درک  خودشون درس ...

شمام واقعا حق داريد 

ولي اون مسئله اب سطل اشتباه بود

خيلي بدهكاريم وامم جور نميشه ميشه برا اينكه وامم جور شه دعا كنيد خيلي ممنونتون ميشم❤️زهرام

مامانا میتونن کمی مدیریت کنن

نه اینکه راااحت بچه ها رو ول کنن توی خیابون و خودشونو راحت از تربیت بچه بکنن و اسم خودشونم بذارن مااادر

شمام واقعا حق داريد  ولي اون مسئله اب سطل اشتباه بود

من واقعا اسی شدم امسال سال مهمی برای منه اگه همینجور پیش بره نمیتونم نمره هامو خوب بگیرم و تو ازمونام موفق شم:(

2706