2733
2739
چندتا بچه دارید؟؟استرس اینو ندارید که یه وقتی باردار بشید؟؟

باردارم عزیزم الان ‌.تو یکی دوسال جلوگیری کردم نه استرس نداشتم 

دخترم ۱۳اردیبهشت باروش زایمان طبیعی به دنیا اومد😍🥰خدایا مواظب دخترم باش به خودت سپردمش😍😘برای سلامتی نی نیم صلوات میفرستی؟اگه فرستادی بگو منم برات بفرستم😊 هرچی خدابخواد خدا که بدنمیخواد😍❤الهی داده ونداده ات را شکر😘🤲🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از کاندوم استفاده کنید...

هم زنونه داره هم مردونه...

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
2731
عزیزم شما ماه چندم اقدام بار دار شدید؟ من ماه گذشته اقدام کردم اما ۸ روز جلو انداختم

عزیزم شوهرم یکم اسپرمش ضعیف بود یکی دوماه دارو خورد منم یکی دوماه قرص جلوگیری خوردم ماه بعدش که قطع کردم باردارشدم.

دخترم ۱۳اردیبهشت باروش زایمان طبیعی به دنیا اومد😍🥰خدایا مواظب دخترم باش به خودت سپردمش😍😘برای سلامتی نی نیم صلوات میفرستی؟اگه فرستادی بگو منم برات بفرستم😊 هرچی خدابخواد خدا که بدنمیخواد😍❤الهی داده ونداده ات را شکر😘🤲🏻
آهاااا به سلامتی😍😍

سلامت باشی عزیزدلم

2738
آخه تخمدانام فعال بودن‌سابقه کیست نداشتم اصلا تنبلی  هیچکدومو نداشتم.شاید از شانسه منه

عزیزم من ماه قبل واسه اولین بار اقدام کردم اما حامله ک نشدم هیچ ۸ روزم جلو انداختم....خیلی ناراحتم هیچ مشکلیم ندارم