2733
2739

سلام ماماناي گل،

ميگن دعاي زن حامله مستجاب ميشه

از طرفي هم ميگن دعاي نادعلي خيلي حاجت ميده 

و چه بهتر اينكه درحق هم دعا كنيم 

هر خانوم بارداري كه اينجا هست و واسه حاجت من دعا كنه(اسمم سحر هست) و دعاي نادعلي رو بخونه واسه حاجت رواييم منم واسه سالم و صالح و زيبا به دنيا اومدن نينيش دعا ميكنم و يه دعاي نادعلي رو ميخونم ولي يادتون باشه كه اسمتونو كامنت كنيد كه ب نيتتون بخونم وقتي كامنتاتون رو لايك كردم يعني الان نوبت توئه و ميخوام واسه تو بخونم

متن دعای ناد علی:
بِسمِ اللهِ الرَّحمن الرَّحیم.

نادِ عَلیاً مَظهَرَالعَجائِب تَجِدهُ عَوَناً لَکَ فِی النَوّائِب لی اِلیَ اللهِ حاجَتی وَعَلَیهِ مُعَوَّلی کُلَّما اَمَرتَهُ وَرَمَیتُ مُنقَضی فی ظِلِّ اللهِ وَیُضِلل اللهُ لی اَدعُوکَ کُلَّ هَمٍ وَغَمًّ سَیَنجَلی بِعَظَمَتِکَ یا اللهُ بِنُبُوَّتِکَ یامُحَمَّدَ بِوَلایَتِکَ یاعَلِیُّ یاعَلِیُّ یاعَلِیُّ 

اَدرِکنی  بِحقِّ لُطفِکَ الخَفیِّ اللهِ اَکبَرُ  اَنامِن شَرِّ اَعدائکَ بَریءٌ اللهُ صَمَدی مِن عِندِکَ مَدَدی  وَعَلَیکَ مُعتَمِدی بِحقِّ إِیاکَ نَعبُدُ وَ إِیاکَ نَستَعینُ 

یااَبالغَیثِ اَغِثنی یااَبَاالَحَسَنَین اَدرِکنی  یاسَیفَ اللهُ اَدرِکنی یابابَ اللهِ اَدرِکنی  یاحُجَّهَ اللهِ اَدرِکنی یا وَلِیَّ اللهِ اَدرِکنی بِحَقَّ لُطفِکَ الخَفیَّ یا قَهّارُتَقَهَّرتَ بِالقَهرِوَالقَهر ُفی قَهرِ قَهرکَ یاقَهارُ 

یاقاهِرَالعَدُوِّ یاواِلیَ الوَلِیِّ یامَظهَرَ العَجائِبِ یامُرتَضی عَلِیٌّ رَمَیتَ مِن بَغی عَلَیَّ بِسَهمِ اللهِ وَسَیفِ اللهِ القاتِلِ اُفَوَّضُ اَمری اِلیَ اللهِ اِنَّ اللهُ بَصَیرٌ بِالعَبادِ وَاِلهُکُم اِلهٌ واحِدٌ لااِلهَ اِلاّ هُوَ الرَّحمنُ الرَّحیمُ 

من باردار نیستم اما برات می خونم عزیزم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. *با احترام درخواست دوستی رو نمی پذیرم*دوستان لطفا تاپیکم رو بخونین 🌹مهربون می شه واسه مامانم یه صلوات بفرستی ؟🙏🦋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم واسه حاجت دلت ميخونم 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. *با احترام درخواست دوستی رو نمی پذیرم*دوستان لطفا تاپیکم رو بخونین 🌹مهربون می شه واسه مامانم یه صلوات بفرستی ؟🙏🦋
2738