2733
2739
عنوان

من خیلی جدی و بد جواب پسرارو میدم😐😫

| مشاهده متن کامل بحث + 865 بازدید | 85 پست
من وهمسرم تو برخورد اول دعوامون شد تو محل کارمون 😑بعد یکسال ازدواج کردیم همسرم میگفت وسط همون دعوا ...

پس خیلی عاشق بوده احتمالا اونموقع چشماش ندیده بنده خدا😂😂😂

کاربر مرد هستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیروز تو تاپیک یکی بودم بعد درخواست داد تو خصوصی صحبت کردیم خوب بود به نظر نمیومد آدم بدی باشه همی ...

@نی_نی_یار_5     @نی_نی_یار_3    @نی_نی_یار_حذف_تاپیک2    

میشه این پستو حذف کنین لطفا

اگه دنیا جای خوبی بود که اسم قبرستوناش بهشت نبود...!
حالا فک میکنی اونی دوست پسر داره چپ وراست دنبال پسرا بوده ... شما اجازه میدی به خودت با هرکی حرف بزن ...

من نمیخوام بحثی پیش بیاد

فقط میدونم از اونایی که اول فک میکنن از هم خوششون میاد و میرن تو رابطه و بعد چند وقت شکست میخورن خیلی بهترم

اگه دنیا جای خوبی بود که اسم قبرستوناش بهشت نبود...!
2731
اون مال اون موقع ایکه ازدواج کرده باشن نه اینکه از همون اول بزنه تو پرش بعد توقع داشته باشه بیاد بگی ...

دارررررم ميگممممم

كسى كه عاشقش بشهههههه

هر چقدم بزنه تو پرش ازش دست نميكشه

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
پس خیلی عاشق بوده احتمالا اونموقع چشماش ندیده بنده خدا😂😂😂

😅😅😅احتمالا🤭 ..خداروشکر هردو از هم راضیم⁦☺️⁩

به مردا محبت نکنید هار میشن احترامشون نزارین فکر میکنن کی هستن...کاربری اولم سال galiver96.....کاربری دومم بانو درستکار ..دوتا کاربری تعلیق شده من نتیجه زدن حرف حقه ،،،حرف حق بزنی تعلیق میشی !!!!قوانین این روزها...
2738
خدا رو شکر حالا جبران کنید عصبانیت اون روز یادش نیاد هیچوقت 

ممنون...شش سال میگذره ..واسمون شد یه خاطره خوب

به مردا محبت نکنید هار میشن احترامشون نزارین فکر میکنن کی هستن...کاربری اولم سال galiver96.....کاربری دومم بانو درستکار ..دوتا کاربری تعلیق شده من نتیجه زدن حرف حقه ،،،حرف حق بزنی تعلیق میشی !!!!قوانین این روزها...
:////هرکی پیام بده میخوادت یعنی ؟  بابا از این خبرا نیس  یه برخورد سنگین وصحیح یعنی شما ...

خب یه پسر ک یکسره سوال شخصی بپرسه منظور دیگه ای داره ؟ میخواد باهات دوست شه دیگه 

وگرنه  برای جواب دادن به سوالای معمولی جنسیت در نظر نمیگیرم ولی پسری که اومده سر حرف باز کنه و اشنا شه کلا مشخصه از حرفاش من داشتم میگفتم در برابر اونا گارد میگیرم و این اشتباهه کاش بتونم یکم بهتر برخورد کنم

خدایا فقط تو رو دارم ،مرسی که هوامو داری ،من تا ابد عاشقتم