2737
2734
شوهرم مدام با هر بادی سرما میخوره
با اینکه همیشه ورزش میکنه و غذاها و خوراکیهای مفید میخوره ولی بنیه اش ضعیفه
از همه بدتر با هر سرماخوردگی سینوزیتش عود میکنه
واقعا کلافه شدم چون هر چی براش درست میکنم و بخوردش میدم انگار بی فایدس
این چند روز همه چی کامل بوده سبزیجات صیفی جات گوشت سوپ..شلغم ..اصلا هرچی بگید.ولی انگار باد هواس نه غذا..
..الانم این وقت شب تب و لرز داره..بالا سرش نشستم حالش بد نشه
با اینکه دکتر رفته و آمپول زده ولی بهتر نشده الان 5 روزه..
فکر کردم یه دکتر طب سنتی باید ویزیتش کنه

شما معجون تقویتی چیزی بلدید یادم بدید براش درست کنم..گناه داره شوهریم
خدا اجرتون بده

امیرعلی من 29 اسفند قدم رو چشمامون گذاشت قربونش بشم چقد زود داره بزرگ میشه شاهپسرم..خدایا حافظش باش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سینوزیت کلا طول میکشه خوب بشه
شوهر منم بنیه ضعیف داره واصلا چاق نمیشه
من که هر کاری کردم فایده ای نداشته

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن اندازه دورشکم از۷۳ب ۶۳در آینده نزدیک💜⁩⁦❤️⁩🧡💛👊
2742
یعنی مادرش خورده..آخی
عجب تحلیلگرایی هستن این بانوهای نینی سایتا..
امیرعلی من 29 اسفند قدم رو چشمامون گذاشت قربونش بشم چقد زود داره بزرگ میشه شاهپسرم..خدایا حافظش باش
آل اسحاق کجاست؟اگر شماره و آدرس داری محبت کن بده..ممنون
مونا جان منم کچل شدم بس بهش رسیدم اما دریغ از یذره تغییر..حالا هرکی از فک و فامیلش میرسن میگن چه لاغر شدی ..چمیدونم ازین چرندیات..گرچه واقعا عکساشو دیدم رستمی بود..الان نمیدونم چرا اینطوری شده
حالا مهم نیستا برام مهمه یکم قوی شه اینقد مریض نشه..ازون بد مریضاس
2740
ال اسحاق قمه البته خودشون به علت کهولت سن طبابت نمی کنن ولی شاگرداشون زیر نظر ایشون کار میکنن شوهر منم 10 سال پیش همین جوری بود به لطف طبابت ایشون کاملاااااااااااااااااااااا خوب شده المدلله جوری که الان بدون کلاه وشال تو این سوز و سرما بیرون میره!!!!!!!!!!!!!
اگه خواستین برین پیششون فقط چند تا توصیه:
1- مطمئن باشید که کلی عرق و قرص و جوشونده رو برای مدت 40 روز استفاده میکنه
وقتی اومدین فقط رو ییه مشکل زوم کنید تا ائن برطرف بشه دکتر مفت دیدید خودتونو خفه نکنید مثل ما که با جیبی خالی و وانتی دارو اونجا رو ترک خواهید کرد و بعد هم معلومه آدمیزاد بشکخ نیست که این همه عرق و .... را تو 40 روز بخوره
صب شمارشو از 118 میگیرم برات آدرسش قم میدان پلیس خیابان زاویه است تو اون خیابون همه آدرس دقیقو بلدن و بهت میدن
خانم برادر من سال گدشته یه غده دراورد توی چونش که دکترا بیچارش کردن آخر بی خیال اونا شد و رفت پیش ایشون با زالو و همین عرقیات به لطف خدا مشکلش کامل برطرف شد مشکل فشارخونشم ایشون حل کرد ولی خوب داروهاش اندکی کوفته که باید تحمل کرد به بعدش می ارزه هیپکس باورش نمیشه شوشوی من همون جوونکیه که از ابتدای پاییز تا انتهای بهار مریض و فین فینی بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2706