2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اشکال نداره ،من خودم گاهی از هیکل یکی خوشم میادبه شوهرم میگم احساس زیبا دوستی یه چیز کاملا طبیعیه

ناراحت نمیشه؟ من بگم ناراحت میشه. گاهی هم خیلی زوم میکنم رو یکی😫اصلا نمیدونم طبیعیه این حالت یا نه

ناراحت نمیشه؟ من بگم ناراحت میشه. گاهی هم خیلی زوم میکنم رو یکی😫اصلا نمیدونم طبیعیه این حالت یا نه

نه ناراحت نمیشه ،

غیر طبیعی نیست 

وسوسه شیطانه که همه جور میخواد ادم رو از راه درست منحرف کنه تنها راهش پناه بردن به خداست 

نگران نباش  

چهارده صلوات لطفا برا حاجتم بفرستید
2731

عزیزم اینجا حرف بزنی میریزن سرت

منم عاشق همسرمم ولی خب تو محیط کارم اکثرا آقا بودن و مرتب در حال تعامل

گاهی وقتا شده بود از یکی خوشم بیاد یعنی از هم صحبتی باهاش لذت ببرم ولی مثل خودت بعدش دچار عذاب وجدان میشدم و ... عکس پروفایل تمام همکارامم نشون شوهرم میدادم و حتی گاهی میگفتم بهش ک سر چ مباحثی صحبت میکنیم

نهایتا پرسیدم از ی روانشناس گفت سعی کن کمتر ببینیش و اگه دیدیش کمتر باهاش چشم تو چشم بشی و باهاش حرف بزنی

منم رعایت کردم الان خیلی بهتر شده اوضام خداروشکر 😊

🚫درخواست دوستی قبول نمیکنم🚫
عزیزم اینجا حرف بزنی میریزن سرت منم عاشق همسرمم ولی خب تو محیط کارم اکثرا آقا بودن و مرتب در حال تع ...

منم رو یکی حساس شدم که استایل و حرف زدنش جذبم میکنه بهمم توجه داره. ارتباط خانوادگی داریم و بخاطر این قضیه دوری میکنم ازشون و همیشه هم برخوردارم عادیه. اما چند بار برام این اتفاق افتاده. شوهر خودم خیلی خوش تیپه اما شاید گاهی خیلی مشغول کارشه. نمیدونم دقیقا چرا اینجوری میشم وقتی شوهرمو خیلی زیاد دوس دارم

منم رو یکی حساس شدم که استایل و حرف زدنش جذبم میکنه بهمم توجه داره. ارتباط خانوادگی داریم و بخاطر ای ...

دقیقا میفهمم چی میگی...

من گاهی وقتا سعی میکنم خودم خودما بزنم ب کوچه علی چپ گاهی میشه گاهی هم ...

ایشالا خدا کمکمون میکنه چون از نیت قلبی ما اگاهه و میدونه زندگیمونا دوست داریم

🚫درخواست دوستی قبول نمیکنم🚫
2738
نه اصلا فک نمیکنم انتخابم اشتباه بوده شوهرمم با دنیا عوض نمیکنم اما رو استایل و بعضی چیزای ظاهری خیل ...

نگفتم شما این حس را داری ، گفتم این مشکل توی روانشناسی به این حالت مطرح شده