2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شپش ها رو میشه از بین برد ولی تخم هاشون چی؟

تو شامپوت سرکه بریز تخم شپش پوک میشه.سرکه بزن موهات کلاه بکش روش بعد برو حمام.با سرکه موهات شونه کن

یه روز اینجا مینویسم ک بالاخره لکنت زبان پسرم خوب خوب شده 💜.....خدای مهربونم شکرت که بعد سه سال لکنت پسرم خوب شد🥰
2728
شپش ها رو میشه از بین برد ولی تخم هاشون چی؟

ببعد چهار روز تخما باز میشن باز سس بزن.دیگه.هی هر چهار روز تکرار کن.قاطی سس میتونی روغن زیتونم بریزی.کلا روغن هم بزنی هر سه روز به موهات و ماساژ بدی هم شپشا میمیرن هم تخما خفه میشن

2740
بچه شیر میدم میترسم از سم استفاده کنم

خب عزیزم یه نصفه روز شیر نده ،شیر خشک بده ،به این راحتیا خلاص نمیشی ها

قربون مرامت یه صلوات مهمونم کن شاید خدا به مدد دل پاکت کمکم کرد
اینو امتحان کردم نشد

من هم چند وقت پیش در گیر شده بودم

اول از همه رو بالشتی ها وملحفه وپتو رو با آب داغ بشور

بعد سس مایونز شب تا صبح بزار رو سرت بمونه 

اسپند آسیاب کن یک قاشق بریز توی یه لیوان آب جوش بزار ۱۵دقیقه دم‌بکشه بعد از صافی رد کن بریز روی سرت ۴۵ دقیقه بمونه با نایلون بپوشون بعد برو حمام با نرم کننده و شانه دندانه ريز موهاتو شونه کن 

بروداروخانه بگو لوسین میخوام برای شپش دو دفعه باید بزنی به موهات تو ی بروشورش نوشته طرز استفادشو

من آب نمک فراوان ومیزدم به موهام بعد سس مایونز میزدم تا صبح میزاشتم میموند با این روش‌هایی که نوشتم ۲ روزه ریشه کنش کردم

هیچی مثل طلاق عاطفی که شرایط جدایی نداری دردناک  نیست 💔❤️‍🩹
2706