2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بستگی به رابطه تو و خواهرت داره،من خواهرزادم عید به دنیا میاد ،پنج و نیم دادم بهش تا به انتخاب خودش ...

چه خواهر خوبی هستین کاش منم کسیوداشتم اینجور به بچم کادوبده از طرف خونواده خودم

پول بهتره چون هرچی دوس داره میخره. بستگی داره چقد کادو میدین به هم تو خانواده ۲۰۰تومن یا بیشتر یک تومن یا اگه میتونی طلا بخری بازم نخر پول بده ب سلیقه خودش بخره مثلا ۵تومن بستگی ب جو خانواده

زندگی کوتاهتر از آن است که با احمق ها سروکله بزنید🤫🤫
2731
چه خواهر خوبی هستین کاش منم کسیوداشتم اینجور به بچم کادوبده از طرف خونواده خودم

عزیزم گفتم که بستگی به رابطه ها داره خواهرمم مطمعنن برام همینکارارو کرده،حیف شوهره بیشعورم نمیزاره برا زایمانش برم😔،اخه راهمون دوره از هم،منم کادوشو زودتر دادم تا کمی جبران کوتاهیمو بکنه

😊😊🙆‍♀️🙂
عزیزم گفتم که بستگی به رابطه ها داره خواهرمم مطمعنن برام همینکارارو کرده،حیف شوهره بیشعورم نمیزاره ب ...

منم انجام دادم ولی روز زایمان برادرم حتی زنگ نزد بگه حالت چطوره سرگناه نکرده زنش کاری کرد اسم منوشوهرمم نیاره چندساله 

خیلی کارخوبی کردی همسرت چرانمیذاره بری

منم انجام دادم ولی روز زایمان برادرم حتی زنگ نزد بگه حالت چطوره سرگناه نکرده زنش کاری کرد اسم منوشوه ...

کلا با خانوادم خوب نیست،منم مخفیانه اینکارا رو میکنم😅

😊😊🙆‍♀️🙂