2733
2734

خودم بگم باردار بودم عضو اینجا شدم اتفاقی دیدم این سایت و . بعدم موندنی شدم. البته اون زمان ها خیلی بیشتر خوب بود.

از سال ۸۸ عضوید چقد کم پست گزاشتید☹

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم خواهرم باردار بود اینجا رو پیدا کردم 

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
2731
2738
عزیزم پاک کردم. اون زمان ما اجازه داشتیم پاک کنیم تاپیکها رو

کاش الانم میشد تاپیکارو حذف کرد😢

من خودم دو ساله اینجام اون اوایل ک عضو شدم خیلی بهتر بود فضای سایت تا الان☹تاپیکا همه خیانت و دخالتای مادرشوهر و خواهرشوهر و طلاقو طلاق کشی،

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
تو تاپیک استاتر پیامهای همه رو میتونست حذف کنه🤪🤪

چقد خوووب

کاش الانم میشد تاپیکارو حذف کرد😢 من خودم دو ساله اینجام اون اوایل ک عضو شدم خیلی بهتر بود فضای سای ...

بله دقیقا. کاش اعتراض کنیم بلکه مدیر یک فکری کنن. مثلا حداقل اجازه بدن تاپیکهای ۶ ماه قبل و پاک کرد.‌مثلا واسه چی نمیشه حذف کرد؟؟

2706