2733
2734
عنوان

تورو خدا مامانیی که بچه ی سه ساله دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 330 بازدید | 41 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی روشو امتحان کن من اینجوری وقتایی ک نمیخوره میدم

بزارش کنار سینگ ظرف شویی ابو گرم کن یکم باز کن پاهاشو بنداز تو سینگ ی ظرف بده با ی اسکاج که مثلا داره طرف میشوره حواسشو پرت کن ببین چه جوری تا ته غذاشو بخوره😁

2728
2738
عزیزم ببر یه آزمایش بده اگهokبود شربت سانستول خیلی عالیه .حالا که جمعمون جمعه با اجازه استارتر من یه ...

عزیزم بچه ی منم کامل حرف نمیزنه بچه بت بچه فرق میکنه تازه شروع کرده کلمات و دوتا جمله میگه بچه شما خوب حرف میزنه

میشه دستور فینگرفود رو بدی

باید شربت اشتها بدی و زیر نظر دکتر باشه من دخترم س سال و نیمه از نظر خودمون لاغره خوش خوراک نیس شربت اشتها ی مدت بهش میدیم با اینکه لاغره ولی دکتر گفت وزنش نرماله.یکماهی هس ی وفتای شربت اشتها مبخوره اشتهاش بهتر میشه ولی غذاهای برنجی خسته شده دوس ندارع خونه ماهمیشه برنجیه.سیب زمینی سرخ کرده دوس دارم بگرد تنوع درست کن علایقش بدون.هل هوله دوس داره بخوره ک ما دوس نداریم بدیم.تخم مرغ ی وقتای میخوره.یا بدون برنج دوس داری خالی خالی مثل مرغ ماهی گوشت بخوره

........(این نقطه ها پر از حرفه ک ناگفته ماند تا کوچک شد)
پسر من آذر ۳سال و تموم میکنه اره روون صحبت میکنه همچی میگه حروف انگلیسی کامل بلده  فقط به ر م ...

عزیزم.من پسرم سه سال و ۶ ماهشه خیلی جملات بلند را میگه ولی فعل ندارن یا بعضی حروف را نمیگه

2706