2733
2734

ارایشگری خدبه اگر دل پاکی داشته باشی و چندشت نشه دس ببری تو موهای مردم و دستت ب پوستشون بخوره و غیره اگر مث من حالت بد میشه 

پس بهترین شغل مغازه داشتنه خیلی خوبه بخدا اختیار رفت امدت با خودته کارمند نیستی ک سروقت بری بیای 

قیافه من🔫😑😑وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته 🔫😑الویه خوردم، تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره😲 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . وقتی باد پرده رو تکون میده نوار سربی پرده واسه جنین ضرر نداره؟ ذراتش توی هوا معلق بشه😫😫😫بچه فامیل با لیزر اسباب بازیش نور انداخت روم واسه بچه ضرر نداشته باشه🤦‍♀️ مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                           

شغلی مناسبه، که توش استعداد داشته باشه...

میتونه ایده های خوبی خلق کنه تا به درآمد خوبی برسه😉

زندگی کوتاه تر از حد تصور ماست، پس تا میتوانی از لحظه به لحظه اش استفاده کن و شاد باش و شادی ببخش...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای خانومی که دوست داره هم شاغل باشه هم خونه داری کنه کارای نیمه وقت مثل معلم، دبیر، استاد دانشگاه ...

!همه ی خانم ها شغل خونه داری رو دارن به هر نحوی

حتی با وجود شغل دولتی و غیره

2731
!همه ی خانم ها شغل خونه داری رو دارن به هر نحوی حتی با وجود شغل دولتی و غیره

خب درستش اینه که اگه زن و مرد هر دو دارن بیرون از خونه کار میکنن و شاغل هستن، کارای خونه باید بین هر دوتاشون تقسیم بشه و الا به خانوم فشار میاد

با خود مدارا کن، تو جز خویشتن کسی را نداری 🍂 وقتی که احساس تنهایی میکنید و به تنگ آمده اید احتمال آنکه انتخاب های ضعیف تری بکنید بالا میرود؛ استیصال برای دوست داشتن آدم را به کجا که نمیکشاند! با شکم خالی به خرید نروید چون هر غذای ناسالمی را انتخاب خواهید کرد.
موافقم ،اما چنین مردایی کمه

چون خانوما خودشون قدر خودشونو نمیدونن، کار خونه رو وظیفه ی خودشون میدونن و حتی با وجود شاغل بودن و هزارتا مشغله ی کاری میان خونه باید ناهار، شام، همه چی آماده کنن و اگه این مساعل روبراه نباشه آقایون بهشون برمیخوره درحالیکه این ظلم ب زنه هم بیرون کار کنه هم تو خونه. از نظر اسلام حتی اگه زن خونه دار هم باشه مرد باید تو کارای خونه ب همسرش کمک کنه! بنظر من باید از همون بچگی پسرا رو تو انجام کارای خونه شریک کنی تا این عادت براشون جا نیفته که وقتی غذا خورد بشینه کنار خانوما سفره بیارن ببرن ظرف بشورن بچه بخوابونن و ... اصلا اشکال نداره که آقا همپای خانومش ظرف بشوره، هر از گاهی غذا درست کنه و ...

با خود مدارا کن، تو جز خویشتن کسی را نداری 🍂 وقتی که احساس تنهایی میکنید و به تنگ آمده اید احتمال آنکه انتخاب های ضعیف تری بکنید بالا میرود؛ استیصال برای دوست داشتن آدم را به کجا که نمیکشاند! با شکم خالی به خرید نروید چون هر غذای ناسالمی را انتخاب خواهید کرد.