2737
2739
عنوان

شوهر مذهبی

| مشاهده متن کامل بحث + 3978 بازدید | 94 پست
من فوق مذهبی نبودم اسی  خیلی معمولی بودم شوهرم کاری کردو انقدز دینو و برام قشنگ کرد من فوق مذه ...

منم مثل شما قبل ازدواج در حد متوسط مذهبی بودم ولی بعد ازدواج بخاطر حرفای قشنگ شوهرم بیشتر به عمق دین پی بردم 

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصل مذهب اول احترام و رفتار و اخلاق اینارو نداشته باشی نمازت به درد خودت میخوره فقط

چـادر من!!! ❤️❤️تــو بــامـن بـزرگ شدی!🙆‍♀️درتـمام لحظات زندگی ام همرام بـودیـ  با من زیر باران ☔🌧️🌀ماندی و خیس شدی  با من قد کشیدی تغییر کردی با من زیر افتاب گرمت شد.. .من یک محجبه ام برایم از سختی هایش بهانه بیاور!😶ولی بدان حرفایت روی من اثر ندارد🙃من در این دنیا باحجاب بودنم را باهیچ چیز عوض نمی کنم😊😍❤️شاید از نظر بعضی ها زیبا نباشد 🤪ولی تمامم را به رخ هرکس و ناکسی نمی کشم 😎 "حجاب" مهر عنایت حق بر قامت فرشتگان زمین است ❤️🧡💛💚💙💙💜  تاریخ هیچوقت فراموش نمیکنه اون روزه روبه روی ضریح  امام رضا علیه السلام چادر سفید رو سرمنو قرآن بدست تو که از استرس یه آیه رو ده بار میخوندی ومنی که چشم دوخته بودم به گلای چادرو زبونم بند اومده بود. بلافاصله بعد گغتن بله بتو دستمو گرفتی و در گوشم گفتی.((تا اخر لحظه ای عمرت مال خودمی.... ومال خودم.. بعد از گذشتن این همه روزو ساعت این جمله ی تو هرشب میاد تو ذهنمو و گوشم  انگار تازس و همین الان گفتی چون هیجوقت کم نزاشتی و نزدی زیز حرفت...  من حاضرم بمیرم ولی یه روز بدون تو نمونم  زندگی بدون تو مثل مردن از عطش و خورذن آب و سیر نشدنه... 💔خداایا هیچ کاری و.. هیچ کاری نمیتونه شکر گزاری منو بابت نعمتات نشون بعده پس خودت یجور حساب کن مهربونم💜❤️💔
کااااااش فقط نماز بود.میگه چادر سر کن و نقاب بزن،با کسی که نماز نمیخونه حتی خانواده ی خودت و خودم نب ...

عزیزم این مذهبی نیست باید ارجاع بشه به مشاور مشکل داره

خدایا عاقبت بخیرمون کن
2728

من و اطرافیانم مذهبی ولی این مدلی نیستیم همسر شما از اون ور بوم افتادن

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
من فوق مذهبی نبودم اسی  خیلی معمولی بودم شوهرم کاری کردو انقدز دینو و برام قشنگ کرد من فوق مذه ...

حرفات درسته ببخشید نباید اینجور عنوان و تایپ میکردم.

بخدا من مجردی نماز خون بودم الان نه یا از روی اجبار میخونم خودم خسته شدم از اینکه اینقد از خدا دور شدم که حس میکنم کافرم و اینا همش نتیجه ی بی مغزی همسرمه

بخدا مشکل فقط نماز نیست. میگه با هر کدوم اعضای خانواده ی خودت یا خانواده ی خودم که نماز خون نباشن ن ...

خوب بهش بگید شما که ادعای مدهبی بودن داری صله رحم ازواجباته.خدانگفته صله رحم فقط با نمارخونها.چرا جلوتر ازخدا حرکت میکنی

از اونی كه ميگفت به خاطرت با كُل دنيا ميجنگَم چه خبر؟هنوز داره ميجنگه يا شهيد شُد؟  
مذهبی یعنی عمل به اونچه خدامیگه.نمازروزه اعمال عبادی شخصی سرجاش.خدامیگه دل نشکستن خدامیگه اخلاق خوش ...

نماز و روزه رو هم خدا گفته نمیشه بگی اهمیتش از اخلاق خوش کمتره.به صرف اینکه یکی اخلاقش زیاد شاد نیست اما همه کارارو میکنه و حق الناسم به‌گردن‌نداره اون ادم مذهبیه

اگه کار اینترنتی 🚫بدون پیش پرداخت🛇 با درامد روزانه میخوای تاپیک منو بخون یا به آیدی @ceeport997 پیام بده😊
2738

تعصب به دنبال اعتقادات مذهبی میاد نگید نه که کل این تاپیک همه مذهبیون توپیدن که اون مذهبی نیس مذهبی نماست!( حکایت همیشگی تماشاگر و تماشاگرنما)

همین رفتار یعنی تعصب یعنی همه مذهبیون خوبن و اگه کسی بده حتما واقعا مذهبی نیس!!

اما استارتر حان! افراط در هرچیزی در واقع اعتیاده...زندگی شما درواقع مثل زندگی با یک فرد معتاد نرمال نیس متاسفانه 

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد....تمام پرسه های من کنار تو سلوک شد....

همسر من ی آدم مذهبیه اما من تو پوششم آزادم اوائل میگفت نماز بخون اما مجبورم نمیکرد به خوندن الان صبا بیدار میشه برا نماز احتیاط میکنه سر وصدا نکنه تا من بیدار نشم کاش همه یاد میگرفتن همدیگرو همونجوری که هستن بپذیرن

وای بر من تو همانی که امیدم بودی💔
نماز و روزه رو هم خدا گفته نمیشه بگی اهمیتش از اخلاق خوش کمتره.به صرف اینکه یکی اخلاقش زیاد شاد نیست ...

گلم نگفتم مهم نبست میگم همشون باهم مهمن نمازمهم اخلاق مهم

از اونی كه ميگفت به خاطرت با كُل دنيا ميجنگَم چه خبر؟هنوز داره ميجنگه يا شهيد شُد؟  
میگه صله ی رحم فقط با کسی که نماز میخونه

به قول قدیمیا کجای قران نوشته اینو.کحا خدا گفته اینو .چرا دینو خراب میکنن

😔😔

آخه عزیز مذهبی های واقعی اینقدر متواضع هستند کی میان بگن من خوبم همه بد هستن ایشون گیرش تو مذهبی بودنشون نیست گیرش ی جا دیگس

💚 فرازی ازوصیت نامه سردار سلیمانی برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل و منصوب شرعی و فقهی به معصوم. خوب می دانید منزّه ترین عالِم دین که جهان را تکان داد و اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما که به عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است. دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی ماند؛ قرآن آسیب می بیند  ازاصول مراقبت کنید  اصول یعنی ولیّ فقیه، خصوصاً این حکیم، مظلوم، وارسته در دین، فقه، عرفان، معرفت؛ خامنه‌ای عزیز را عزیزِ جان خود بدانید. حرمت او را حرمتِ مقدسات بدانید.                                                         💚مااهل کوفه نیستیم علی تنها بماند  هزاران بار جانم فدای رهبری💚 خدایا از عمرمن برداروبه عمررهبرم بیفزا واورا تا ظهور حضرت مهدی عج برای ماحفظ کن🙏
2706